SZYBKI KONTAKT
Filtry
Cena
115.00 - 189.00
Producent

Chodziki dziecięce

Chodzenie to jedna z najważniejszych umiejętności w życiu każdego dziecka, której nauka rozpoczyna się już na początkowych etapach życia dziecka. Najmłodsi stawiają pierwsze kroki, by w końcu móc osiągnąć stabilność i poruszać się w pełni samodzielnie. Dzięki nowoczesnym technologiom i innowacyjnym rozwiązaniom producenci w branży dziecięcej tworzą coraz bardziej unikatowe i zaawansowane produkty, które wspierają prawidłowy rozwój i ułatwiają ruch. Jednym z takich elementów jest bez wątpienia chodzik dziecięcy, który sprawdza się podczas pierwszego etapu nauki chodzenia. Pozwala ustabilizować postawę ciała, eliminując całkowicie problem poobdzieranych kolan czy niebezpiecznych upadków. Dziecko w chodziku czuje się komfortowo i bezpiecznie, co pozytywnie wpływa na odważne stawianie pierwszych kroków. W dzisiejszych czasach chodziki i jeździki są nieodłącznym elementem wyposażenia każdego pokoju dziecięcego, ponieważ pozwalają zagwarantować dziecku najlepsze warunki do nauki chodzenia. W ofercie naszego sklepu internetowego można znaleźć rozmaite modele chodzików dziecięcych stworzone z myślą o chłopcach i dziewczynkach. Wyróżniają się ciekawymi wzorami i wyrazistymi kolorami. Chodziki dziecięce pochodzące od sprawdzonych producentów charakteryzują się najwyższą jakością wykonania, gwarantują bezpieczeństwo i dbają o prawidłową postawę ciała każdego dziecka.

Sortuj według: cena | nazwa | kategoria
nowość
115,00 zł
Dostępny w ciągu 3 dni
155,00 zł
Dostępny w ciągu 3 dni
nowość
175,00 zł
Dostępny w ciągu 3 dni
189,00 zł
Dostępny w ciągu 3 dni
129,00 zł
Dostępny w ciągu 3 dni
Ilość na stronie:
Produkty: 1 - 6, łączna ilość: 6
< >

Nauka chodzenia i doskonała zabawa w jednym

Chodziki dziecięce są zaprojektowane w taki sposób, by przy stawianiu pierwszych kroków dziecko mogło czerpać mnóstwo radości z zabawy. Oprócz komfortowego siedziska, bezpiecznej konstrukcji oraz obrotowych kółek prezentowane przez nas modele mają szeroką gamę elementów, które sprawią, że nauka chodzenia będzie o wiele przyjemniejsza i atrakcyjniejsza. W naszym asortymencie można znaleźć chodziki dziecięce z interaktywnymi panelami muzycznymi, które pozwolą rozbawić najmłodszych i stymulować ich zmysł słuchu. Dodatkowo niektóre modele wyposażone zostały w innowacyjną trampolinę z funkcją bujaczka, która umożliwi maluchowi łatwiejsze poruszanie się. Chodziki dziecięce są niezwykle funkcjonalne i bezpieczne, za co odpowiadają skrętne koła z blokadą jazdy do tyłu i system stabilizujący przed wywróceniem. Prezentowane przez nas modele to także wsparcie prawidłowego rozwoju każdego dziecka ze względu na trzy wysokości położenia wyprofilowanego siedziska. Dzięki temu konstrukcja kompleksowo zadba o prawidłową postawę ciała maluszka i odpowiednio będzie wspierać kształtowanie się kręgosłupa.

Nowoczesne wzory o uniwersalnym designie

Oferta dostępna na naszej stronie internetowej to bogactwo nowoczesnych wzorów, które będą odpowiednie zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek. Prezentujemy również uniwersalne modele, które nie będą ograniczać się do płci dziecka. Nasze propozycje wyróżniają się nowoczesnym designem utrzymanym w modnych odcieniach kolorystycznych.

Ostatnio oglądane
Znajdziesz nas na: