SZYBKI KONTAKT
Filtry
Cena
99.00 - 99.00
Producent

Dywany

Dzieci potrzebują odpowiednich bodźców, aby prawidłowo się rozwijać. Zróżnicowane kolorystycznie dywany dziecięce pobudzają wyobraźnię małego człowieka. Piękne i kolorowe maty oraz dywany dla dzieci 3D czynią wnętrze przytulniejszym i piękniejszym. Zwiększają bezpieczeństwo najmłodszych, umożliwiają im swobodne eksplorowanie otoczenia i nieskrępowaną zabawę. Stymulują rozwój, działają na zmysły i wywołują uśmiech. To praktyczne i estetyczne rozwiązanie do pokoju dziecięcego. Do wyboru mamy dywany dla dzieci okrągłe oraz o wielu kształtach i kolorach. Dywany z wystającymi elementami, które można chwycić w rączki, ciągnąć i tarmosić, wprost zapraszają do zabawy i rozwoju motoryki oraz koordynacji wzrokowo-ruchowej.

Sortuj według: cena | nazwa | kategoria
99,00 zł
Dostępny w ciągu 2 dni
Ilość na stronie:
Produkty: 1 - 1, łączna ilość: 1
< >

Dziecięce dywany – bezpieczeństwo dziecka na pierwszym miejscu

Projektując dywany dla dzieci, na pierwszym miejscu stawialiśmy bezpieczeństwo. Dlatego wyposażyliśmy je w warstwę antypoślizgową. Dzięki temu materiał nie przesuwa się po podłodze i nie zwija. Stanowi stabilne oparcie dla małych nóżek. Dywany dla dzieci 3D są również grube, więc świetnie amortyzują upadki i potknięcia. Można po nich biegać, raczkować, czy po prostu usiąść i zająć się układaniem klocków. Mata izoluje też od zimnej podłogi, a nawet z powodzeniem posłuży jako kocyk, gdy w ferworze codziennych zajęć maluszka nagle zmorzy sen. Jest to doskonałe rozwiązanie dla rodziców chcących zorganizować swoim pociechom zabawę w bezpiecznym i przyjaznym otoczeniu. Zamiast zabraniać najmłodszym układania klocków bezpośrednio na podłodze, najlepiej rozłożyć gruby, miękki i przyjemny w dotyku dywan dla dzieci. Można oddać się ulubionej rozrywce bez ryzyka kontuzji czy przeziębienia. Zamiast nerwów, płaczu i zakazów – swoboda, beztroska zabawa i bezpieczeństwo. Twoje dziecko pewnością będzie zadowolone!

Dywany dla dzieci – wygląd też ma znaczenie

Dorastanie w pięknym, harmonijnym otoczeniu ma znaczenie dla dobrego samopoczucia i prawidłowego rozwoju psychofizycznego dziecka. Urządzony ze smakiem pokój dziecięcy zachęca do zabawy, a jednocześnie działa kojąco na układ nerwowy. W takim pokoju przyjemnie spędza się czas. Z pewnością odczują to również rodzice maluchów w trakcie zabawy czy karmienia. Można wybrać energetyzujące, pozytywne, owocowe motywy albo sympatyczne, zwierzęce, ale bardziej stonowane wzory. Wszystko zależy od preferencji i wybranego stylu. Szarości sprawdzą się w mniejszych, minimalistycznych wnętrzach. Za to zdecydowane kolory świetnie rozjaśnią większe i ciemniejsze pokoje. Bo przecież wygląd też ma znaczenie! \

Dziecięce dywany 3D

Rodzice małych dzieci mają na co dzień mnóstwo obowiązków, lecz z pewnością priorytetem jest dla nich zdrowie i bezpieczeństwo pociech. Prezentowane w naszej ofercie dywany dla dzieci 3D można regularnie prać, jeśli pojawi się potrzeba usunięcia plamy, np. z soku. Dodatkowo chronimy w ten sposób najmłodszych przed roztoczami, alergenami, kurzem i brudem. Higiena w początkowym okresie życia ma ogromne znaczenie i dlatego warto zdecydować się na model, który można regularnie prać. Miło, kolorowo, inspirująco oraz bezpiecznie – tak właśnie powinno być w każdym dziecięcym pokoju!

Ostatnio oglądane
Znajdziesz nas na: