SZYBKI KONTAKT
Filtry
Cena
35.00 - 35.00
Producent

Kubki

Tylko pozornie kubki dla dzieci to błahy temat. Podobnie jak większość dorosłych, dzieci również mają swoje ulubione! Podobnie jak w Twoim ulubionym kubku kawa smakuje inaczej, tak dla Twojego dziecka zwykłe, domowe kakao nabiera wyjątkowego smaku. Producenci coraz częściej zauważają, że dziecięcy świat rządzi się swoimi prawami - kiedyś, aby przekonać dziecko do picia wody czy mleka wystarczył zwykły, porcelanowy kubek, dzisiaj jest nieco trudniej. Dzieci obecnie mają dużo do powiedzenia, jeśli chodzi o swoje gusta. Rodzicowi bez dwóch zdań dużo łatwiej jest przekonać swojego małego uparciucha do wypicia herbaty, gdy podana jest w jego ulubionym kubku. Swój kubek - ważna rzecz. Dzieci po pierwsze lubią mieć coś własnego, po drugie lubią rzeczy wyjątkowe - takie, które same sobie wybiorą.

Sortuj według: cena | nazwa | kategoria
35,00 zł
Dostępny w ciągu 2 dni
35,00 zł
Dostępny w ciągu 2 dni
35,00 zł
Dostępny w ciągu 2 dni
Ilość na stronie:
Produkty: 1 - 3, łączna ilość: 3
< >

Kubki dla dzieci - do wyboru, do koloru

Oferta kubków dla dzieci jest ogromna - zaczyna się od przeznaczonych dla tych, które dopiero opanowały sztukę samodzielnego jedzenia i picia, a kończy na kubkach 3D z ulubionymi postaciami z bajek czy komiksów. Śmiało można powiedzieć, że od wyboru można dostać wręcz zawrotu głowy. Dla maluchów polecane przez specjalistów są kubki niekapki czy też kubki do nauki picia, dla nieco starszych strzałem w dziesiątkę okażą się kubki ze słomką i miękkimi ustnikami. Producenci prześcigają się w kolorystyce, materiałach i dodatkowych atutach, które mają pomóc wybrać i dziecku, i rodzicom kubek idealny. Wybór wcale nie jest taki prosty - warto zatem, w miarę możliwości, przetestować kilka modeli, aby wybrać mądrze.

Jaki kubek dla Twojej pociechy?

Paradoksalnie wydawać by się mogło, że wybór kubków dla starszych dzieci powinien być dość prosty. Nic bardziej mylnego! Zarówno kilkuletnie pociechy, jak i te już całkiem nastoletnie lubią spożywać napoje w ulubionych, ładnych kubkach. Zazwyczaj mają one bajkowe wzory, śmieszne napisy czy zachwycają czymś szczególnym. Ozdobne kubki dla dzieci, bo o nich właśnie mowa, są niekiedy produktem pierwszej potrzeby - zwłaszcza gdy mamy w domu upartego niejadka. Zazwyczaj wykonane są ze szkła, porcelany, ale też z plastiku. Te z porcelany są niezwykle delikatne i łatwo je chociażby wyszczerbić, dlatego przeznaczone są raczej dla starszych dzieci, mających już zdecydowane ruchy. Pojemne, z bardzo wygodnym uchwytem kubki 3D są jednymi z najczęściej wybieranych. Dlaczego? Zapewne ze względu na niestandardową estetykę. Mogą mieć kształt klocków LEGO, głowy ulubionej postaci czy nawet skutecznie imitować obiektyw aparatu fotograficznego. Wraz z pojawieniem się w kinach nowej bajki dla dzieci czy wydaniem nowego komiksu producenci wprowadzają na rynek kubki z kultowymi postaciami, licząc, że staną się hitem sprzedaży. Cokolwiek znajdzie się na dziecięcym kubku - ważne, aby nasza pociecha chętnie z niego korzystała.

Ostatnio oglądane
Znajdziesz nas na: