SZYBKI KONTAKT
Filtry
Cena
77.23 - 148.84
Producent

Lampy ścienne kinkiety

Bez wątpienia lampy ścienne są atrakcyjną i praktyczną propozycją wyposażenia wnętrz. W naszej ofercie znajdziesz produkty najwyższej jakości, które wyróżniają się niezawodnością oraz ponadprzeciętną estetyką. Twoja pociecha ma problem z zaśnięciem lub boi się ciemności? Rozwiązanie jest niezwykle proste, a będą nim właśnie dziecięce lampy ścienne. Maluch może z nich skorzystać w dowolnym momencie, a będą też przydatne dla rodzica. Wieczór jest bowiem najlepszym czasem na wspólne czytanie bajek lub opowiadanie ciekawych historii. Dlatego potrzebne będzie odpowiednie oświetlenie, które zdecydowanie umili taki czas. Nasze produkty obejmują również: plafony 3-płomienne oraz kinkiety 1,2 i 3-płomienne. Co ważne, źródła światła można dowolnie obracać i kierować je na części pokoju wymagające intensywniejszego doświetlenia. Kolejnymi zaletami są naprawdę niewielka waga, łatwa dostępność oraz wykonanie z trwałego tworzywa sztucznego. To solidne argumenty, aby wybrać właśnie naszą ofertę.

Sortuj według: cena | nazwa | kategoria
77,23 zł
Dostępny w ciągu 3 dni
148,84 zł
Dostępny w ciągu 3 dni
Ilość na stronie:
Produkty: 1 - 2, łączna ilość: 2
< >

Dziecięce lampy ścienne - radość i zabawa!

Dziecięce lampy ścienne stają się również ważnym motywem całościowego wystroju wnętrza. Z nami dobierzesz produkt pod kątem: płci, wieku czy zainteresowań swojego dziecka. Taki odbiorca jest bowiem bardzo wymagający, więc lampa musi spełnić określone oczekiwania. Motyw auta czy delfina z pewnością znajdzie swoich zwolenników, ponieważ został zaprezentowany w wesoły oraz przyjazny sposób. Nasze artykuły wywołują wiele pozytywnych emocji, które nie tylko ułatwią zaśnięcie, ale też umilą spędzenie wolnego czasu. Późną jesienią czy zimą za oknem dość szybko się ściemnia, więc lampy ścienne dla dzieci będą wykorzystywane również w ciągu dnia. Uśmiech na twarzy dziecka to także poczucie jego komfortu i bezpieczeństwa, które musi odczuwać w warunkach domowych. Masz wątpliwości co do wyboru konkretnego modelu lampy? Skorzystaj z fachowej porady naszego pracownika, gdyż z pewnością dobierze on właściwe rozwiązanie.

Praktyczny motyw dekoracyjny

Z pewnością lampy ścienne dla dzieci są istotnym elementem wystroju dziecięcego pokoju. Dlatego całościowy aranż powinien być spójny, a ważną kwestią jest również miejsce montażu produktu. Może ono znajdować się w okolicach łóżka, co bywa popularnym rozwiązaniem. Jednak równie często taka lampka jest instalowana w przestrzeni pokoju przeznaczonej do zabawy, aby maluch mógł oddawać się aktywności przez dłuższy czas. Niektóre dziecięce lampy ścienne są także oferowane w formie listy, gdyż posiadają dwa elementy świetlne. Takie rozwiązanie jest naszą odpowiedzią na potrzebę wzmocnienia intensywności, przy większej powierzchni danego pomieszczenia. Co ważne, ten produkt może być jednocześnie regulowany w różnych kierunkach. Jest to bardzo przydatne, gdy w pokoju mieszka więcej niż jedno dziecko. Pluskające delfinki lub zabawne samochodziki ocieplą i rozweselą każde wnętrze. Nasze lampy są dostępne w atrakcyjnych cenach, zatem warto poznać ich konkretne atuty. Wszystko, by ubarwić oraz rozjaśnić domowy świat swojego dziecka.

Ostatnio oglądane
Znajdziesz nas na: