SZYBKI KONTAKT
Filtry
Cena
359.00 - 1379.00
Producent

Materace kieszeniowe

Materac to niezbędny element każdej sypialni. Na rynku znajduje się wiele rodzajów materacy, z których każdy zawiera inne cechy. Przy tak dużym wyborze każdy znajdzie odpowiednią wersje dla siebie. Jednym z popularniejszych typów jest materac kieszeniowy, który nazywany jest również woreczkowym. Zbudowany jest ze sprężyn w kształcie walców, które umieszcza się w specjalnych kieszonkach/woreczkach z tkaniny. Takie połączenie daje nam niezależną pracę sprężyn ze względu na ich rozdzielenie. Dzięki temu materac jest bardziej elastyczny i dopasowuje się do kształtu naszego ciała. Wkłady w nich są z pianki polluretanowej lub pianki lateksowej. Zdarza się nawet połączenie tych obu materiałów. Należy pamiętać, że materace z lateksowej pianki są o wiele bardziej solidne i elastyczne niż inne, przez trwalszy materiał. Decydując się więc na materac powinniśmy uważnie sprawdzić jego wykonanie oraz wady i zalety. Chodzi o nasz kręgosłup, dlatego musimy sprawdzić każdy szczegół.

Sortuj według: cena | nazwa | kategoria
509,00 zł
Dostępny w ciągu 2 dni
359,00 zł
Dostępny w ciągu 2 dni
389,00 zł
Dostępny w ciągu 2 dni
449,00 zł
Dostępny w ciągu 2 dni
519,00 zł
Dostępny w ciągu 2 dni
599,00 zł
Dostępny w ciągu 2 dni
449,00 zł
Dostępny w ciągu 2 dni
439,00 zł
Dostępny w ciągu 7 dni
599,00 zł
Dostępny w ciągu 7 dni
Ilość na stronie:
Produkty: 1 - 9, łączna ilość: 9
< >

Dobry sen tylko z materacem kieszeniowym

Już dawno minęły czasy sienników i przypiecków. Piankowe, cienkie i niewygodne - dawno odeszły już do lamusa. Teraz na rynku mamy możliwość wyboru wielu rodzajów materacy wyprodukowanych za pomocą przeróżnych technik. Jest to niezbędny element każdej sypialni, dlatego tak bardzo istotne jest, aby wybrany materac był wygodny i pozwalał na relaks oraz odpoczynek, który w stu procentach pozwoli wypocząć oraz zregenerować siły. Każdy materac kieszeniowy charakteryzuje się odmiennymi cechami, co pozwala idealnie dobrać produkt do naszych preferencji.

Materace kieszeniowe - co to za produkt?

Materace kieszeniowe, zwane inaczej woreczkowymi, to produkt, który został wyposażony w sprężyny. Nie są one między sobą połączone drutem, ale za pomocą cienkich woreczków wykonanych z materiału. Taki materac to idealny wybór dla osób mających problemy z kręgosłupem, ponieważ produkt idealnie dopasowuje się do kształtu ciała, co pozwala na maksymalnie ergonomiczne ustawienie ciała podczas leżenia na materacu kieszeniowym.

Bardzo istotna jest ilość sprężyn wbudowana w dany model materaca. Im więcej sprężyn, tym materac staje się wygodniejszy, a zatem lepszy i zdrowszy dla naszego kręgosłupa. Umożliwia to także utrzymanie bardzo wysokiego komfortu snu. Dzięki temu, że sprężyny nie są ze sobą połączone drutem, materac jest bardzo cichy w użytkowaniu. W żaden sposób nie słychać żadnego skrzypienia. Sprężyny dają także idealny punkt podparcia, dlatego tak ważne jest, aby dany model był wyposażony w jak największą ich ilość.

Idealny wybór materaca kieszeniowego

Sprężyny w materacach kieszeniowych układają się liniowo, a więc wraz z obciążeniem, sprężyny się uginają. Co prawda, siedzenie na takim materacu jest mało komfortowe, ponieważ zapadamy się w nim, jednak - kiedy tylko się na nim położymy - materac idealnie dopasowuje się do kształtu ciała, co zapewnia komfortowy i efektywny sen.

Materace kieszeniowe to idealny wybór dla osób mających problemy z kręgosłupem. Zdaniem fizjoterapeutów to idealne rozwiązanie, ponieważ pozwala efektywnie odciążyć i rozluźnić układ ruchu podczas odpoczynku. Wkład w materacu z pianki poliuretanowej, bądź z pianki lateksowej, sprawia, że długość „życia” naszego materaca będzie o kilka lat dłuższa. Często można nawet spotkać połączenie obu materiałów. Ponieważ zakup materaca jest tak ważną decyzją, naprawdę warto zgłębić ten temat i sprawdzić każdy, nawet najmniejszy szczegół.

Ważne informacje dotyczące materacy kieszeniowych

W naszym sklepie oferujemy wiele rodzajów materacy kieszeniowych, dostępnych w wielu rozmiarach. Ułatwia to wybór materaca, idealnie dopasowanego do naszych preferencji i potrzeb. Zakup tego produktu nie jest codzienną czynnością, dlatego warto wybrać najwygodniejszy z dostępnych, który idealnie sprawdzi się w codziennym użytkowaniu.

Ostatnio oglądane
Znajdziesz nas na: