SZYBKI KONTAKT
Filtry
Cena
35.00 - 109.00
Producent

Materace Plażowe

Wypoczynek nad wodą jest chyba jedną z najpopularniejszych aktywności w trakcie cieplejszych miesięcy. Każdy lubi czasem popluskać się w wodzie i zrelaksować nad morzem lub jeziorem. Aby jednak wypoczynek był dla nas prawdziwą przyjemnością, warto mieć ze sobą kilka gadżetów. Jednym z nich jest materac plażowy, na którym można swobodnie unosić się na wodzie. Wiele materaców plażowych dostępnych na rynku jest zwyczajnych, jednak w asortymencie naszego sklepu można znaleźć wyjątkowe materace o niezwykłych kształtach i kolorach. Jeżeli więc szukasz dla siebie czegoś niepowtarzalnego, to u nas z pewnością to znajdziesz!

Sortuj według: cena | nazwa | kategoria
89,00 zł
Dostępny w ciągu 3 dni
49,00 zł
Dostępny w ciągu 3 dni
109,00 zł
Dostępny w ciągu 3 dni
35,00 zł
Dostępny w ciągu 2 dni
69,00 zł
Dostępny w ciągu 3 dni
Ilość na stronie:
Produkty: 1 - 6, łączna ilość: 6
< >

Jakie materace plażowe są w naszym asortymencie?

W naszym asortymencie znajdują się materace plażowe dmuchane, zarówno pojedyncze, jak i przeznaczone dla dwóch osób. Jednak to, co najbardziej wyróżnia nasz asortyment, to materace o różnych, zabawnych kształtach. Można u nas znaleźć materace w kształcie lodów rożków, dmuchanych pawi, ananasów, flamingów, precli czy lizaków. Posiadamy oczywiście także model uniwersalny, na którym swobodnie może położyć się osoba dorosła. To, na co jeszcze warto zwrócić uwagę, to kolory proponowanych przez nas materaców plażowych. Każdy z naszych materaców ma bardzo intensywny, ciekawy kolor, który nieodłącznie kojarzy się z latem. Znajdziesz u nas zarówno modele różowe, niebieskie, brązowe, jak i żółte oraz wielokolorowe. Patrząc na produkty w naszym sklepie, od razu wprawisz się w wakacyjny nastrój, dlatego jesteśmy pewni, że znajdziesz coś, co idealnie sprawdzi się podczas Twojego urlopu!

Jaka jest jakość naszych materaców plażowych?

Proponowane przez nas materace plażowe, zarówno dwuosobowe, jak i jednoosobowe, mają bardzo wysoką jakość. Jest to możliwe ze względu na wykorzystanie dobrych materiałów. Nasze materace plażowe są bowiem wykonane z PCV o grubości 0,3 mm, dzięki czemu są odporne na uszkodzenia. Jeżeli jednak zdarzy się, że w którymś modelu powstanie dziurka, to można ją z łatwością zakleić za pomocą specjalnej łatki naprawczej, która jest dołączana gratis do każdego zamówienia. Masz więc pewność, że zakupiony u nas materac plażowy będzie Ci dobrze służyć przez długi czas, nie tylko w trakcie urlopu. Będziesz mógł go zabierać na każdy wypad nad wodę – zarówno ten dłuższy, jak i jednodniowy czy weekendowy. Jest to dobra inwestycja dla każdego, kto lubi często przebywać w otoczeniu wody.

Dodatkowe informacje o materacach

W naszym sklepie znajdziesz zarówno materace plażowe podwójne, jak i pojedyncze. To od Ciebie zależy, jaki model wybierzesz. Posiadamy produkty wielu dobrych producentów, takich jak PMS czy ML. W razie ewentualnych pytań zachęcamy do kontaktu mailowo lub telefonicznie. Z chęcią porozmawiamy i rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

Ostatnio oglądane
Znajdziesz nas na: