SZYBKI KONTAKT
Filtry
Cena
49.00 - 145.00
Producent

Poduszki

Poduszki są niezbędnym elementem dobrego snu. Są także dobrym i niezwykle efektownym elementem dekoracyjnym. Jednak ich pierwotną i najważniejszą funkcją jest pomoc we właściwym ułożeniu głowy podczas snu. Poduszki produkowane są z wielu przeróżnych materiałów, co sprawia, że wybór jest naprawdę szeroki. Warto dobrze zapoznać się z naszą ofertą, aby każdy mógł wybrać coś dopasowanego do swoich potrzeb. Dobry sen to podstawa udanego dnia.

Sortuj według: cena | nazwa | kategoria
49,00 zł
Dostępny na zamówienie
99,00 zł
Dostępny na zamówienie
145,00 zł
Dostępny na zamówienie
Ilość na stronie:
Produkty: 1 - 3, łączna ilość: 3
< >

Jak wybrać dobrą poduszkę?

Na rynku dostępny jest duży rodzaj różnorodnych poduszek, także każdy będzie mógł wybrać coś dla siebie, a przy tym taką poduszkę, która będzie odpowiednia dla naszego kręgosłupa. Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, nasz sklep posiada w swojej ofercie wiele rodzajów poduszek - zarówno tradycyjnych, jak i ortopedycznych. W trosce o komfortowy i efektywny sen, powinniśmy zdecydować się na jak najwygodniejszą poduszkę, gdyż podpierać będzie naszą głowę przez wiele godzin. Właściwa poduszka pozwala nam uniknąć porannego bólu głowy spowodowanego niewłaściwym ułożeniem głowy podczas snu.

Poduszka jest podstawowym elementem wyposażenia sypialni. Na rynku dostępne są poduszki wyprodukowane z różnorodnych materiałów, o odmiennych kształtach i z wieloma możliwościami wypełnienia. Warto zapoznać się z naszą ofertą, aby wybrać poduszkę, która w stu procentach będzie potrafiła sprostać naszym wymaganiom oraz spełnić nasze oczekiwania. Pozwoli to na dobry i spokojny sen oraz na komfortowy wypoczynek.

Czym jest “przyjazna” poduszka?

Poduszka jest przedmiotem tak oczywistym, że definiowanie jej wydaje się absurdalne. Mały i miękki przedmiot, uszyty z materiału, wypełniony pierzem, czy też syntetyczną gąbką. Dawniej, do wypełniania poduszek chętnie używano słomy, jednak jest to wypełnienie mało wygodne i komfortowe w użytkowaniu. Obecnie nie jest już stosowane. Najczęściej stosowane są sztuczne wypełnienia, które łatwo utrzymać w czystości oraz chronić przed grzybem czy alergenami. Pióra i pierz są bowiem silnymi alergenami, na które uczulona jest duża część społeczeństwa.

Wypełnienie umieszczane jest w woreczku wykonanym z materiału, który z łatwością można często prać i zmieniać. Nawet częste pranie i prasowanie nie może jednak w pełni uchronić nas przed alergenami, dlatego zalecana jest wymiana poduszek co kilka lat, a w przypadku alergików - nieco częściej. Warto wtedy skorzystać z oferty naszego sklepu, który w swojej ofercie posiada wiele rodzajów poduszek, aby każdy klient mógł wybrać najlepszą dla siebie. Warto pamiętać, że poduszka nie powinna być zbyt miękka, gdyż zbyt miękka poduszka nie stanowi żadnej podpory dla głowy i nie sprzyja dobrej jakości snu. W naszym sklepie oferujemy wiele rodzajów poduszek, w tym poduszki ortopedyczne, które są idealną propozycją nie tylko dla osób mających problemy z kręgosłupem.

Ostatnio oglądane
Znajdziesz nas na: