SZYBKI KONTAKT
Filtry
Cena
29.00 - 39.00
Producent

Poduszki

W każdym domu znajdują się poduszki pełniące zarówno funkcję praktyczną podczas snu, jak i ozdobną, na przykład na narożniku w salonie. Dostępne w naszym sklepie modele poduszek wyróżnia wysoka estetyka wykonania oraz niezaprzeczalne walory estetyczne. Z zaprezentowanej oferty z pewnością ucieszą się zwolennicy nieszablonowych rozwiązań oraz dzieci i młodzież. Poduszki dekoracyjne zawierają bowiem wiele popularnych motywów. Wśród nich można wyróżnić między innymi: bohaterów bajek, zwierzęta, owoce, emotikony, a nawet słodkie przekąski. Kreatywność w tym obszarze jest praktycznie nieograniczona, zatem z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Bez względu na docelowe zastosowanie taki artykuł jest przeznaczony zarówno do użytku, jak i wystroju danego wnętrza. Poduszki ozdobne są naprawdę stylowe, więc będą doskonałą opcją na prezent dla bliskiej osoby. Wśród licznych modeli warto polecić również zagłówki, które przydają się podczas dłuższych podróży autem czy pociągiem. Można wtedy zrelaksować się w dużo lepszych warunkach, nie zważając na potencjalne niedogodności.

Sortuj według: cena | nazwa | kategoria
39,00 zł
Dostępny w ciągu 2 dni
29,00 zł
Dostępny w ciągu 2 dni
39,00 zł
Dostępny w ciągu 2 dni
39,00 zł
Natychmiastowa wysyłka
35,00 zł
Dostępny w ciągu 3 dni
35,00 zł
Dostępny w ciągu 3 dni
Ilość na stronie:
Produkty: 1 - 6, łączna ilość: 6
< >

Poduszki dekoracyjne – który produkt wybrać?

Klienci mający wątpliwości co do wyboru konkretnego modelu powinni zwrócić uwagę na kwestie materiałowe. W naszej ofercie znajdują się na przykład poduszki welurowe, z poliestru czy mikrofibry. Wykorzystanie takich tkanin i włókien ma zapewnić komfort oraz przyjemny odbiór dla przyszłego nabywcy. Reszta pozostaje już w gestii indywidualnych preferencji, a duże znaczenie może mieć także poczucie humoru. Wiele osób ma jednak duży dystans do siebie i konkretnych zdarzeń, więc decyduje się na zabawne poduszki ozdobne. Staramy się odpowiadać na takie oczekiwania, na bieżąco poszerzając ofertę produktową. Uniwersalność niektórych wyrobów sprawia, że mogą również pełnić funkcję dodatkowego siedziska. Dzieje się tak, gdy pierwotne podłoże jest twarde lub niewygodne. W naszym asortymencie taką funkcję pełni ARBUZ, posiadający również dodatkową zawieszkę. Takie poduszki dekoracyjne mogą być jednocześnie umieszczone na ścianie. Wielu klientów wykorzystuje je także w samochodach jako przydatne akcesorium dla dziecka.

Poduszki ozdobne - estetyczne i praktyczne

Z całą pewnością poduszki ozdobne przypadną do gustu różnym grupom odbiorców. Będą wśród nich zarówno dzieci, jak i dorośli, a niektóre artykuły są przeznaczone nawet dla niemowląt. Takie poduszki muszą się odznaczać indywidualną specyfiką, która gwarantuje na przykład optymalne podparcie główki oraz komfortowe warunki snu. Właśnie z tego względu nasz wyrób nadaje się do łóżeczka lub wózka. Będzie więc stałym towarzyszem dla maleństwa również podczas spacerów. Taka poduszka może być stosowana profilaktycznie, aby zapobiec ewentualnej deformacji główki. Widać więc, że ma duże znaczenie zdrowotne już od pierwszych dni życia dziecka. Dokonując zakupu w naszym sklepie, klienci powinni też zwrócić uwagę na konkurencyjne ceny, które zachęcają do złożenia zamówienia.

Ostatnio oglądane
Znajdziesz nas na: