SZYBKI KONTAKT
Filtry
Cena
149.00 - 149.00
Producent

Lustra

Tradycją panującą w większości mieszkań w Polsce jest to, że na ścianach przedpokojów montuje się różne lustra, jedne są bardziej dyskretne, drugie mniej. Praktycznie byłoby zastosować takie rodzaje luster w obudowach, które pozwolą im na pełnienie rozbudowanych funkcji użytkowych. Właśnie takie lustra do przedpokoju możecie znaleźć w naszym sklepie internetowym. Są to formy proste, a zarazem funkcjonalne. Gdy przyjmujemy gości w chłodniejsze pory roku, przydatne okazać się mogą lustra, których obudowy pełnią rolę wieszaków. Można tam powiesić okrycie wierzchnie, przechować czapki, kapelusze, rękawiczki i całą galanterię dopasowaną do odzieży. W naszych lustrach półki funkcjonują w sposób swobodny, bez szkody dla całej konstrukcji i ogólnej formy estetycznej. Na listwach dołączonych do luster znajduje się bogata liczba wieszaków, na których bez problemu zmieści się garderoba naszych gości. Do tego klasyczne kolory, miła dla dłoni faktura oraz prostota montażu.

Sortuj według: cena | nazwa | kategoria
149,00 zł
Dostępny w ciągu 2 - 3 tygodni
149,00 zł
Dostępny w ciągu 2 - 3 tygodni
Ilość na stronie:
Produkty: 1 - 2, łączna ilość: 2
< >

Odmienić wystrój przedpokoju

Po zamontowaniu w naszym przedpokoju lustra od razu zauważymy, że wnętrze nabrało wyraźniejszej elegancji i nie straszy pustką. Nawet w najskromniejszym i niewielkim przedpokoju lustro na ścianie sprawia, że atmosfera sielskiej atmosfery domowej zostaje zachowana i nawet, jeśli czekamy jeszcze na dojazd kolejnych mebli – to jej klimat zostaje już w pełni zarysowany. Oferowane przez nas lustra do przedpokoju wspaniale współgrać będą z innymi zestawami lub pojedynczymi formami meblowymi, także zakupionymi w naszym sklepie internetowym. Do wybranych modeli luster z łatwością uda Wam się dopasować komody, półki wiszące czy też inne, drobniejsze meble, bez których nie wyobrażacie sobie funkcjonowania Waszych domów oraz mieszkań.

Lustro widzi wszystko!

Dzięki temu, że zdecydujecie się na lustra do przedpokoju właśnie z naszego sklepu internetowego:

  • wprowadzicie do domowych wnętrz zupełnie nową jakość, opartą na elegancji
  • będziecie mogli przyjrzeć się swojej sylwetce, poprawić wygląd, makijaż czy fryzurę tuż przed wyjściem z domu
  • przechowacie wszystkie używane okrycia wierzchnie w jednym miejscu, także te, w których odwiedzili Was goście
  • sprawicie, że wysoka ściana przedpokoju wreszcie zostanie w pełni wykorzystana, a przestrzeń nie będzie wydawała się pusta i smutna

Nowoczesne, a zarazem proste w konstrukcji lustra do przedpokoju sprawdzać się będą przez wiele lat w mieszkaniach tych, którzy stawiają na funkcjonalność oraz komfort codziennego użytkowania form przemysłowych!

Ostatnio oglądane
Znajdziesz nas na: