SZYBKI KONTAKT
Filtry
Cena
307.00 - 445.00
Producent

Szafki

Szafki dostępne w naszym sklepie pozwalają w łatwy sposób uzyskać dodatkową przestrzeń do przechowywania w salonie. Jest to w końcu miejsce, które dzielimy z wszystkimi domownikami, dlatego też nigdy za wiele w nim dodatkowych schowków, które pozwalają utrzymać ład i porządek w przestrzeni. W zależności od potrzeb, można postawić na pojedynczą szafkę stojącą lub zawieszoną na ścianie, lub stworzyć z nich stylowy i gustowny komplet na jednej z powierzchni.

Sortuj według: cena | nazwa | kategoria
307,00 zł
Dostępny w ciągu 3 - 14 dni
445,00 zł
Dostępny w ciągu 3 - 14 dni
Ilość na stronie:
Produkty: 1 - 2, łączna ilość: 2
< >

 

Szafki do salonu - zadbaj o dodatkową przestrzeń

Szafki do salonu z naszej oferty charakteryzują się uniwersalną kolorystyką i wysoką jakością wykonania i pasują one do wszelkiego rodzaju wystrojów, bez względu na dominujący w nich kolor. Posiadają bardzo pojemne wnętrze, w którym z powodzeniem można umieścić na przykład dokumenty czy też książki, poza zasięgiem najmłodszych. Klasyczna prostokątna bryła sprawia, że ich ulokowanie nie stanowi żadnego problemu, nawet w już wykończonych pomieszczeniach.

Idealne rozwiązanie dla małych metraży

Szafki do salonu to także idealne rozwiązanie, które sprawdzi się zwłaszcza w niewielkich kawalerkach, gdzie każdy mebel pozwalający na przechowywanie różnych przedmiotów jest na wagę złota. W takich wnętrzach warto postawić na szafki wiszące, które mogą stanowić moduł, zaoszczędzając powierzchnię na podłodze. Ich zamknięcie na nieprzezroczyste drzwiczki sprawia, że bez problemu mogą być w nich przechowywane przedmioty, na które ciężko znaleźć miejsce w innych lokalizacjach, bez żadnych podejrzeń osób przebywających w pomieszczeniu.
Tego typu meble to także doskonały pomysł na ukryty barek. Szafki do salonu w formie słupka doskonale sprawdzą się w tej roli, mieszcząc na swoich półkach zarówno wszelkie trunki, jak i także niezbędne do ich konsumpcji szkło i akcesoria. Dodatkowym atutem takiego rozwiązania jest ukrycie alkoholu, co sprawdza się zwłaszcza w domach, w których na co dzień przebywają dzieci.

 

Ostatnio oglądane
Znajdziesz nas na: