SZYBKI KONTAKT
Filtry
Cena
999.00 - 1669.00
Producent

Żyrandole

Nowoczesne żyrandole to element dekoracyjny, który warto wykorzystać przy urządzaniu wnętrz. Potrafią wyczarować piękne, nastrojowe światło i jednocześnie same w sobie przyciągają wzrok. Żyrandole chronią żarówkę i jednocześnie są ozdobą domu. Szklane kule? A może ażurowy wzór, który wyczaruje na ścianach tajemnicze cienie? Wszystko zależy od gustów i preferencji. W zależności od pomieszczenia, do którego są przeznaczone, będą tłumić i rozpraszać światło, bądź też skupiać je w jednym miejscu, na przykład nad stołem w jadalni. FurniLUX oferuje doskonałe żyrandole do kuchni, sypialni i salonu! Wystarczy chwila, by wybrać model oraz ulubioną wersję kolorystyczną!

Sortuj według: cena | nazwa | kategoria
999,00 zł
Dostępny w ciągu 3 dni
1 669,00 zł
Dostępny w ciągu 2 dni
1 129,00 zł
Dostępny w ciągu 2 dni
Ilość na stronie:
Produkty: 1 - 3, łączna ilość: 3
< >

Żyrandole do salonu

W salonie potrzebne jest eleganckie źródło światła. Żyrandole nie powinny więc nadmiernie go rozpraszać i skupiać w jednym miejscu. Jednocześnie nie powinny zbytnio go tłumić. Dlatego nasze piękne, szklane klosze sprawdzą się doskonale jako żyrandole do salonu. Ponieważ pokój dzienny pełni wiele funkcji, w tym typowo reprezentacyjną, warto zadbać, by również żyrandol prezentował się wyjątkowo! Tym bardziej że szkło dostępne jest w kilku wersjach kolorystycznych, więc z łatwością wybierzesz taką, która idealnie wpisze się w Twoją koncepcję wystroju wnętrza. Nowoczesne? Eleganckie? To będzie doskonały wybór!

Żyrandole do sypialni

Żyrandole do sypialni potrafią wykreować zmysłową, romantyczną, kojącą atmosferę. Te ażurowe potrafią wyczarować na ścianach prawdziwy teatr cieni, który z zainteresowaniem można obserwować przez długi czas. Ma to w sobie zdecydowanie coś z magii, kiedy wieczorową porą pomieszczenie zaczyna żyć i wibrować. Zdecydowanie pozwala to łatwiej zapaść w sen lub przeciwnie – cieszyć się długim, leniwym wieczorem. Seria Shadow wykonana jest z metalu, gwarantując trwałość żyrandoli oraz ponadczasową elegancję. Malowanie proszkowe tylko podkreśla wyjątkowość i urodę.

Żyrandole do kuchni

Kuchnia to serce każdego domu. To tutaj się kroi, gotuje, smaży i przygotowuje pyszne posiłki. Bezpieczeństwo w kuchni ma ogromne znaczenie, a dobre oświetlenie to podstawa. Żyrandole do kuchni, dostępne w naszej ofercie, są zaprojektowane w taki sposób, by skupiać światło na stole lub blacie roboczym, gdzie przygotowuje się pyszne dania. Uzupełnione o oświetlenie punktowe, pozwolą w komfortowych warunkach i bezpiecznie oddać się sztuce kulinarnej.

Nowoczesne żyrandole

Wybór spośród naszych żyrandoli nie jest łatwy i zależy zarówno od preferencji estetycznych, jak i miejsca przeznaczenia. W salonie będziemy potrzebować efektownego, eleganckiego żyrandola, który zachwyci naszych gości. W sypialni chcemy natomiast wyczarować intymny nastrój sprzyjający odpoczynkowi. Kuchnia, w której w ferworze gotowania łatwo o skaleczenie, wymaga natomiast silnego oświetlenia centralnego i żyrandola, który skupi światło we właściwym miejscu. FurniLUX ma w swoim asortymencie wiele modeli żyrandoli – nowoczesnych bądź w modnym stylu skandynawskim!

Ostatnio oglądane
Znajdziesz nas na: