SZYBKI KONTAKT
Filtry
Cena
79.00 - 319.00
Producent

Baseny

Rozrywką uwielbianą przez najmłodszych w sezonie letnim jest niewątpliwie korzystanie z basenu. Nie każdy rodzic mógł pozwolić sobie na to, by sprezentować dziecku basen do ogrodu. Na szczęście w ostatnich latach tego typu produkty stały się tańsze i bardziej dostępne. To jednak nie wszystko. Obecnie projektowane baseny pozwalają na to, by nasze dziecko nie tylko beztrosko się bawiło, ale również rozwijało swoje zdolności sensoryczne oraz koordynację. Jako jeden z przodujących sklepów internetowych z domowym wyposażeniem prezentujemy modele basenów o unikalnym dizajnie oraz rozbudowanych funkcjach, dzięki którym każde dziecko zdecydowanie szybciej ujarzmi otaczającą je rzeczywistość. Basen to nie tylko nadmuchiwany pojemnik na wodę, ale także miejsce do odkrywania coraz to nowszych sposobów na zabawę, by życie na podwórku przestało być nudne i zaczęło się mienić wszystkimi możliwymi kolorami!

Sortuj według: cena | nazwa | kategoria
Ilość na stronie:
Produkty: 1 - 7, łączna ilość: 7
< >

Basen i plac zabaw w jednym

Szczególnie polecamy baseny interaktywne, dzięki którym dziecko już w pierwszych latach swojego życia pozna proste zasady fizyki. Piłeczki wyskakujące z głowy wieloryba przyczynić się mogą do szybkiej nauki nazw kolorów. Dziecko uczy się w basenie nie tylko siedzenia, ale także chwytania elementów o mniej lub bardziej skomplikowanych kształtach. Wszystko to w bajecznej oprawie graficznej. Z tak zaprojektowanego basenu nie będzie chciało się wychodzić! Nasze baseny pełnią także rolę klasycznych placów zabaw, czego dowodem mogą być dołączone do nich:

  • dmuchane zjeżdżalnie
  • ścianki z otworami do wkładania piłeczek
  • fontanny wodne
  • łatki naprawcze
  • wędki
  • ringo

Baseny pełne przygód

Niebanalne kształty konstrukcji basenowych działają na wyobraźnię najmłodszych. Basen w kształcie otwartej paszczy smoka robi wrażenie zarówno na młodszych, jak i nieco starszych dzieciach. Jeśli chcemy sprawić dziecku dodatkową radość, można zdecydować się na zakup dmuchanego pontonu w kształcie kaczki. Odnajdzie się on znakomicie w przydomowych, nieco większych basenach, z których korzystać mogą dzieci w wieku powyżej 10 lat, a także osoby dorosłe. Pontonik można zabrać ze sobą także na rodzinną wyprawę nad jezioro lub nad morze. Wszystkie baseny z łatwością można napompować ręczną lub elektryczną pompką. Ich rozłożenie, napompowanie i złożenie zajmuje maksymalnie kilka minut. Gdy nie korzystamy z basenów, możemy złożyć je „na płasko” i przechowywać w domowej szafie, wśród innych sezonowych zabawek dla dzieci. Zajmują niewiele miejsca i nie zagracają domowych szaf.

Ostatnio oglądane
Znajdziesz nas na: