SZYBKI KONTAKT
Filtry
Cena
239.00 - 899.00
Producent

Domek dla lalek

Domek dla lalek to marzenie wielu dziewczynek. Niezmiennie od kilku już dekad w pewnym wieku mają one bardzo podobne marzenia - piękny, drewniany domek, z mnóstwem małych mebli i dodatków. To jednak nie tylko upragniona zabawka, ale przede wszystkim odpowiedź na naturalną potrzebę możliwości naśladownictwa i wcielania się w rozmaite, życiowe role. U większości dziewczynek łatwo zauważyć chęć opiekowania się kimś - misiami, lalkami albo młodszym rodzeństwem. Wówczas dobrym pomysłem jest zakup domku, w którym będą mogły realizować siebie, swoje potrzeby, jak i wspaniale się bawić.

Sortuj według: cena | nazwa | kategoria
239,00 zł
Dostępny w ciągu 5 dni
899,00 zł
Dostępny w ciągu 3 dni
419,00 zł
Dostępny w ciągu 3 dni
319,00 zł
Dostępny w ciągu 3 dni
349,00 zł
Dostępny w ciągu 3 dni
589,00 zł
Dostępny w ciągu 3 dni
Ilość na stronie:
Produkty: 1 - 6, łączna ilość: 6
< >

Tajemnica domków dla lalek

Od wielu już lat domki dla lalek są niezaprzeczalnie jednymi z najchętniej wybieranych zabawek - zwłaszcza z okazji Dnia Dziecka czy świąt. Ich fenomen nie mija, a wręcz przeciwnie - z roku na rok producenci poszerzają swoje asortymenty, aby każda dziewczynka otrzymała domek dla lalek, o którym zawsze marzyła. Być może właśnie to, że łatwo można wcielić się w różne role - mamy, córki, sąsiadki, sprawiło, że cieszą się wciąż niesłabnącym zainteresowaniem. Możliwość rozmaitej aranżacji pomieszczeń czy przestawianie mebli daje dzieciom wciąż wielką frajdę. Twoja córka mając domek dla lalek, tworzy pierwsze, samodzielne projekty wnętrz, zaczyna rozwijać zainteresowanie zarówno modą, jak i architekturą. Wyłącznie od fantazji i głowy pełnej pomysłów zależy, jak zostaną owe domki wykorzystane. Z całą pewnością przyjemność sprawi Ci widok dziecka spędzającego kolejne godziny podczas tak uroczej zabawy.

Domki dla lalek - szeroki wybór

Na rynku istnieje pełen wybór różnego rodzaju zabawek. Przed zakupem warto zastanowić się, która z nich będzie tym idealnym i wymarzonym prezentem. Niezwykle często rodzice czy bliscy wybierają domki dla lalek z drewna. Są stosunkowo droższe od tych, wykonanych z plastiku, jednak bez wątpienia biją je na głowę innymi atutami. Przede wszystkim niezwykłą estetyką, a dodatkowo wpisują się w panujący obecnie trend wooden toys. Domki tego typu zazwyczaj cechują się też delikatną kolorystyką, skutkiem czego same w sobie stanowią ozdobę dziecięcego pokoju.

Współczesne domki dla lalek w niczym nie przypominają modeli sprzed kilkunastu lat. Obecnie możemy wybrać domek dla lalek z windą, domek piętrowy czy domek z garażem - możliwości naprawdę jest sporo, a producenci wciąż proponują nowe rozwiązania. Domki mogą mieć także różne rozmiary - od tych, które zmieszczą się na półce, po domki potrzebujące już nieco więcej przestrzeni. W większości dostępnych propozycji znajdziemy również pełne wyposażenie - meble czy niewielkie laleczki, które będą dziecku służyły do odgrywania konkretnych ról.

Zachęcamy zatem do zapoznania się z naszą ofertą. Gwarantujemy bardzo szeroki wybór oraz korzystne ceny. Chętnie służymy również pomocą przy wyborze.

Ostatnio oglądane
Znajdziesz nas na: