SZYBKI KONTAKT
Filtry
Cena
169.00 - 629.00
Producent

Zestawy

Aby w dobry i szybki sposób urządzić przedpokój wcale nie potrzeba nam wielu rzeczy. Zestaw garderoba do przedpokoju to idealne rozwiązanie szczególnie dla mniejszych pomieszczeń, gdzie musimy zrobić wszystko, aby zostawić sobie jak najwięcej wolnego miejsca do przejścia. Zestaw prezentuje się również świetnie w większych przedpokojach, zachowując przy tym dużą przestrzeń. Trzeba pamiętać też o tym, że przedpokój nasi goście widzą od razu po wejściu. Jest, więc wizytówką naszego domu, dlatego szczególną uwagę musimy zwrócić, na to co do niego wybieramy. Duże wieszaki i dobrze dopasowane lustra w zestawach sprawiają, że zachowujemy porządek nie tylko w przedpokoju, ale także na sobie. Każdy lubi się obejrzeć przed wyjściem oraz dobrze wyglądać, więc lustra z zestawów nam to ułatwią. Nie można zapomnieć również o tym, że lustra powiększają optycznie niewielkie pomieszczenia. Najważniejsza natomiast w każdym korytarzu jest pojemna szafka na buty z siedziskiem pozwoli nam szybko znaleźć ulubione buty, a wśród pozostałych rzeczy tj. rękawiczek, czapek oraz innych dodatków do wyjścia na zewnątrz pozwoli pozostawić porządek.

Sortuj według: cena | nazwa | kategoria
169,00 zł
Dostępny w ciągu 3 dni
169,00 zł
Dostępny w ciągu 3 dni
169,00 zł
Dostępny w ciągu 3 dni
169,00 zł
Dostępny w ciągu 3 dni
509,00 zł
Dostępny w ciągu 2 - 3 tygodni
529,00 zł
Dostępny w ciągu 2 - 3 tygodni
249,00 zł
Dostępny w ciągu 3 dni
249,00 zł
Dostępny w ciągu 3 dni
249,00 zł
Dostępny w ciągu 3 dni
249,00 zł
Dostępny w ciągu 3 dni
349,00 zł
Dostępny w ciągu 2 - 3 tygodni
329,00 zł
Dostępny w ciągu 3 dni
629,00 zł
W ciągu 5-8 tygodni
629,00 zł
W ciągu 5-8 tygodni
369,00 zł
Dostępny w ciągu 2 - 3 tygodni
369,00 zł
Dostępny w ciągu 2 - 3 tygodni
369,00 zł
Dostępny w ciągu 2 - 3 tygodni
369,00 zł
Dostępny w ciągu 2 - 3 tygodni
Ilość na stronie:
Produkty: 1 - 18, łączna ilość: 18
< >

Meble do przedpokoju w nowoczesnym stylu

Przedpokój to ostatnie pomieszczenie przed wyjściem z mieszkania oraz pierwsze tuż po przekroczeniu jego progu. Służy przede wszystkim jako garderoba na okrycia wierzchnie oraz buty. Z tego względu jego głównym wyposażeniem są szafy pozwalające na praktyczne przechowywanie, wieszaki, półki oraz lustro. W ofercie naszego sklepu internetowego przygotowaliśmy kolekcje mebli do przedpokoju dostępne w bardzo funkcjonalnych i atrakcyjnych zestawach. Prezentowane są w formie kompleksowych konstrukcji, wyposażonych w najpotrzebniejsze elementy. Pozwolą na stworzenie garderoby łączącej dobry styl i praktyczny charakter.

Praktyczne zestawy mebli do przedpokoju

Dostępne w naszej ofercie zestawy zostały zaprojektowane w sposób nowoczesny, aby zapewnić atrakcyjny wygląd pomieszczenia. Doskonale zdajemy sobie sprawę z faktu, że to właśnie przedpokój pełni funkcję wizytówki każdego mieszkania, dlatego powinien być estetyczny i gustowny. Dobrym rozwiązaniem będzie garderoba do przedpokoju “Aga 4”, składająca się z dwóch, najważniejszych elementów. Meble do przedpokoju wyróżniają się eleganckim panelem wyposażonym w sześć wieszaków oraz duże, przejrzyste lustro. Całość dopełnia siedzisko z pufą do siedzenia oraz dwie, pojemne szuflady otwierane metodą push. Elegancki zestaw utrzymany jest w naturalnym odcieniu drewna Sonoma. Chcąc uzyskać modny design w pomieszczeniu, polecamy także meble do przedpokoju z siedziskiem “Agata III”, których panel zamiast lustra zawiera większą liczbę wieszaków. Dodatkowo dolna część została wyposażona w cztery półki na buty. Zestaw charakteryzuje się minimalizmem i prostotą, przyjmuje odcień klasycznej bieli.

Meble do przedpokoju z wygodnym siedziskiem

Przedpokój to miejsce, w którym szykujemy się do wyjścia – nakładamy na siebie okrycie wierzchnie, wkładamy buty i weryfikujemy całościową stylizację w lustrze. W związku z tym wnętrze powinno być zaaranżowane w sposób funkcjonalny i komfortowy. W przygotowanej przez nas ofercie można znaleźć meble do przedpokoju z siedziskiem, które zapewnią wygodę szczególnie podczas zakładania i zdejmowania butów. Miękkie poduszki do siedzenia są świetnym rozwiązaniem w każdej garderobie, gwarantującym najwyższy poziom komfortu. Polecamy zestaw „Aga II” zaprojektowany w bardzo innowacyjny sposób. Meble do przedpokoju zawierają duże siedzisko, wydzielające dwa, wygodne miejsca. Dodatkowo konstrukcja została wzbogacona funkcjonalnym panelem z sześcioma wieszakami i dużym lustrem. Bardzo ciekawym i komfortowym rozwiązaniem będą także meble do przedpokoju z siedziskiem „Hania”, dostępne w pięknym, naturalnym odcieniu drewna. Kolorystyka doskonale współgra z kremową barwą miękkich poduszek tworzących wygodne siedzisko. Prezentowane przez nas zestawy mebli to połączenie funkcjonalności, komfortu i nowoczesnego designu. Jeden element zapewni wszystko, czego potrzeba, aby wnętrze było po prostu idealne.

Ostatnio oglądane
Znajdziesz nas na: