SZYBKI KONTAKT

O firmie

Dystrybutor mebli FurniLUX to sprzedawca artykułów wysokiej jakości, które są pozyskiwane bezpośrednio od polskich producentów. W naszej ofercie znajdziecie Państwo produkty najwyższej jakości. W parku maszynowym producentów, z którymi współpracujemy znajdują się nowoczesne maszyny numeryczne cechujące się wielką precyzją i jakością. Główne elementy odróżniające nas od konkurencji to przede wszystkim:

1. Wysokiej jakości materiał - najlepszej jakości lakiery, i płyty wiórowe i mdf - cechujące sie idealnym odwzorowaniem barw.

2. Brak widocznych śrub mocujących - nie oszukujemy jak niektórzy sprzedawcy usuwający widoczne śruby ze zdjęć za pomocą photoshopa. 

3. Perfekcyjne opakowanie, dzięki któremu przesyłki bezpiecznie dostarczamy do klienta przy udziale firmy kurierskiej.

Z wielką starannością selekcjonujemy naszych dostawców, aby zapewnić Państwu produkty najlepszej jakości i w jak najatrakcyjniejszej cenie. Dzięki doświadczeniu w pracy z Klientami, oferujemy indywidualne doradztwo dla każdego z Państwa, a także najwyższą jakość obsługi zarówno podczas jak i po zrealizowaniu Państwa zamówienia.

Obsługujemy wielu klientów miesięcznie, z czego możemy poszczycić się rzeszą stałych, powracających kupujących.

Gwarantujemy też bezpieczeństwo Państwa danych. Połączenie z naszą stroną, podczas składania zamówienia, jest szyfrowane przy pomocy certyfikatu SSL. Państwa dane są u nas bezpieczne - jesteśmy zarejestrowani w GIODO.

Każdą z Państwa przesyłek pakujemy z dbałością o bezpieczeństwo produktu w trakcie jego transportu. Niestety wypadki chodzą po ludziach, stąd przesyłki naszych kupujących są ubezpieczone, a w razie uszkodzenia produktu w drodze do jego nabywcy, oferujemy pełną pomoc i fachową obsługę przy procesie reklamacji.

Zakupy w naszym sklepie są nie tylko bezpieczne, ale i wygodne. Od wybranych produktów dzieli Państwa jedynie kilka kliknięć myszą!
Oferujemy różne metody dostawy, dzięki którym docieramy niemalże do każdego miejsca w Polsce.
Udostępniamy też wygodne i szybkie metody płatności online PayU, zaraz obok zwykłych przelewów bankowych oraz płatności przy odbiorze.

Wszystko czego możecie Państwo poszukiwać przy wyborze swojego sklepu internetowego, znajdziecie właśnie u Nas. Szybkość, jakość oraz gwarancję zadowolenia.

 

Zapraszamy do zakupów zarówno klientów hurtowych jak i indywidualnych!

 

Znajdziesz nas na: