SZYBKI KONTAKT
Filtry
Cena
319.00 - 319.00
Producent

Drzwi przesuwne

Masz już dość tradycyjnych drzwi, które wciąż trzeba otwierać i zamykać? Nieraz byłeś w sytuacji, w której miałeś zajęte obie dłonie i musiałeś naciskać klamkę łokciem? Tradycyjne drzwi powodują, że pomieszczenia w Twoim domu wydają się wizualnie mniejsze i mniej przestronne? Jeśli na którekolwiek z pytań odpowiedziałeś twierdząco, to z pewnością szukasz jakichś alternatyw. Na szczęście w asortymencie naszego sklepu znajdziesz drzwi przesuwne, które mogą przyciągnąć Twoją uwagę. Takie drzwi są w zasadzie rozwiązaniem każdego z powyższych problemów, ponieważ można je otworzyć, używając zaledwie niewielkiej siły. Ponadto drzwi przesuwne sprawiają, że każde pomieszczenie wydaje się bardziej przestronne.

Sortuj według: cena | nazwa | kategoria
319,00 zł
Dostępny w ciągu 5 dni
319,00 zł
Dostępny w ciągu 5 dni
Ilość na stronie:
Produkty: 1 - 2, łączna ilość: 2
< >

Gdzie można wykorzystać drzwi przesuwne?

Nasze drzwi przesuwne mogą być wykorzystane w dowolnym pokoju. Idealnie sprawdzą się w każdym pomieszczeniu. Można za ich pomocą oddzielić pokój dziecięcy, salon, jadalnię czy nawet kuchnię. Idealnie sprawdzą się wszędzie, ponieważ zajmują mało miejsca, z łatwością można je otworzyć i jednocześnie wyglądają naprawdę dobrze. Świetnie sprawdzą się zarówno w mieszkaniach, jak i domach. W miejscach urządzonych w stylu nowoczesnym, jak i tam, gdzie panuje bardziej klasyczna i tradycyjna atmosfera. Warto jednak mieć świadomość, że nasze drzwi przesuwnewewnętrzne i powinny być właśnie we wnętrzach wykorzystywane, ponieważ nie są odporne na czynniki atmosferyczne. Na szczęście w domu sprawdzą się idealnie, świetnie się prezentują, a korzystanie z nich jest proste i przyjemne.

Doskonała jakość drzwi przesuwnych

Wiele osób z pewnością zastanawia się nad tym, jaka jest jakość drzwi przesuwnych drewnianych, które mamy w ofercie naszego sklepu internetowego. Możemy potwierdzić, że jakość produktów jest wyjątkowo wysoka, a to wszystko dlatego, że do ich wykonania zostały użyte odpowiednie materiały budowlane. Proponowane przez nas drzwi przesuwne naścienne są niezawodne, solidne oraz trwałe. Przesuwanie ich jest ciche i lekkie. Wykonane są z drewna, natomiast elementy jezdne to rolki z tworzywa sztucznego na specjalnych łożyskach cichobieżnych. Dzięki temu całość bardzo sprawnie funkcjonuje.

Informacje dodatkowe

Drzwi przesuwne zostaną dostarczone w fabrycznym opakowaniu i nadają się do samodzielnego montażu. Do całego zamówienia jest dołączona instrukcja obsługi, która krok po kroku wyjaśnia, w jaki sposób należy je złożyć. Mebel należy czyścić za pomocą zwilżonej, miękkiej szmatki. W razie pytań zachęcamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego. Z chęcią udzielimy informacji oraz odpowiemy na nurtujące pytania.

Ostatnio oglądane
Znajdziesz nas na: