SZYBKI KONTAKT
Filtry
Cena
299.00 - 399.00
Producent

Foteliki do karmienia

Jedzenie posiłków z dzieckiem to bardzo ważna czynność wpływająca na tworzenie pozytywnej relacji malucha z rodzicem. Najmłodsi poznają nowe smaki w towarzystwie najbliższych, uczą się chwytania sztućców i odpowiedniego jedzenia. Są to niezwykle istotne chwile na różnych etapach życia dziecka, o które należy w pełni zadbać. Wyjątkowo funkcjonalnym i wygodnym produktem, który umożliwia osiągnięcie przyjemności ze wspólnych posiłków rodziców z maluchem, jest fotelik do karmienia. Świetnie sprawdza się podczas jedzenia śniadań, obiadów czy kolacji. Pozwala dziecku na samodzielność, jednocześnie zapewniając komfort i bezpieczeństwo. Najmłodsi w krzesełku do karmienia mogą czerpać radość z jedzenia i uczyć się prawidłowego spożywania posiłków. Wygodne, odpowiednio wyprofilowane siedzisko oraz obszerny stolik pozwolą dziecku na samodzielność. Producenci zadbali o to, by prezentowane przez nas modele gwarantowały najwyższy poziom bezpieczeństwa. Foteliki do karmienia wykonane zostały z materiałów, które zapewniają odporność na wszelkie zabrudzenia, co z pewnością ma znaczenie dla rodziców. Nasza oferta będzie w stanie spełnić oczekiwania nawet tych najbardziej wymagających.

Sortuj według: cena | nazwa | kategoria
299,00 zł
Dostępny w ciągu 3 dni
399,00 zł
Dostępny w ciągu 3 dni
349,00 zł
Dostępny w ciągu 3 dni
349,00 zł
Dostępny w ciągu 3 dni
329,00 zł
Dostępny w ciągu 3 dni
299,00 zł
Dostępny w ciągu 3 dni
299,00 zł
Dostępny w ciągu 3 dni
299,00 zł
Dostępny w ciągu 3 dni
Ilość na stronie:
Produkty: 1 - 8, łączna ilość: 8
< >

Gwarancja przyjemnego posiłku dla dzieci i rodziców

Foteliki do karmienia to gwarancja niepowtarzalnej wygody zarówno dla dzieci, jak i rodziców. Świetnie sprawdzą się podczas każdego posiłku, pozwalając najmłodszym na samodzielną naukę prawidłowego jedzenia. Dzięki temu można osiągnąć prawidłowy rozwój każdego maluszka i ułatwić mu kompleksową naukę najważniejszych czynności. Fotelik do karmienia to także niezwykle komfortowy produkt dla rodziców, dla których wspólny posiłek z dzieckiem będzie bardziej przyjemny, spokojny i beztroski. Dorośli będą mogli obserwować pierwsze poczynania swojego dziecka z widelcem i nożem, jednocześnie w pełnej wygodzie jedząc swój posiłek. Foteliki do karmienia to bardzo wygodne rozwiązanie, pozytywne dla dziecka i rodziców. Prezentowane przez nas modele to połączenie niepowtarzalnej funkcjonalności z nowoczesnym designem, dlatego też doskonale wpiszą się w aranżację każdej stylowej kuchni bądź jadalni. Dzięki stabilnej konstrukcji i odpornym materiałom będą w stanie służyć przez bardzo długi czas.

Innowacyjne rozwiązania fotelików do karmienia

Prezentowane przez nas foteliki do karmienia zostały stworzone zgodnie z najnowocześniejszą technologią i innowacyjnymi rozwiązaniami. Dzięki temu są w pełni zaawansowane i wyróżniają się bardzo ciekawymi funkcjami. Niektóre z nich to propozycje 3 w 1 lub nawet 5 w 1, które dają mnóstwo możliwości. Prezentowane przez nas propozycje to połączenie fotelika ze stoliczkiem z opcją bujania i jeżdżenia. Każde z nich ma niezwykle stabilną konstrukcję, która gwarantuje pełne bezpieczeństwo. Dodatkowo foteliki do karmienia wyposażone są w 5-punktowe pasy bezpieczeństwa. Prezentowane przez nas modele mają wyjmowane tace.

Ostatnio oglądane
Znajdziesz nas na: