SZYBKI KONTAKT
Filtry
Cena
139.00 - 369.00
Producent

Rowery i akcesoria

Jazda na rowerze to umiejętność, którą prędzej czy później będzie chciał opanować każdy maluch. Jazda na rowerze to nie tylko sport, którym warto zarazić dziecko już od najmłodszych lat, ale to również świetna zabawa o wielowymiarowych korzyściach. Po pierwsze, dobrze dobrane rowery dziecięce zapewniają świetny rozwój motoryki - nie da się ukryć, że w trakcie tej czynności pracują niemal wszystkie partie mięśni. Po drugie, jazda na rowerze pozytywnie wpływa na poczucie równowagi, co przekłada się na lepszy rozwój psychoruchowy. Po trzecie, uczy wytrwałości w dążeniu do celu - przecież ile upadków musi znieść nasz maluch, żeby w końcu samodzielnie zacząć jeździć! Dodatkowo niełatwa do opanowania umiejętność jazdy na dwukołowcu, pozwala lepiej rozwinąć orientację w terenie, uczy spostrzegawczości i poprawia szybkość reakcji - wszystko to jest przecież niezbędne w kolejnych fazach życia dziecka.

Sortuj według: cena | nazwa | kategoria
259,00 zł
Dostępny w ciągu 3 dni
359,00 zł
Dostępny w ciągu 3 dni
369,00 zł
Dostępny w ciągu 3 dni
349,00 zł
Dostępny w ciągu 3 dni
139,00 zł
Dostępny w ciągu 3 dni
139,00 zł
Dostępny w ciągu 3 dni
139,00 zł
Dostępny w ciągu 3 dni
189,00 zł
Dostępny w ciągu 3 dni
359,00 zł
Dostępny w ciągu 3 dni
359,00 zł
Dostępny w ciągu 3 dni
359,00 zł
Dostępny w ciągu 3 dni
Ilość na stronie:
Produkty: 1 - 15, łączna ilość: 15
< >

Rower dziecięcy - który wybrać?

W większości sklepów możemy spotkać bogatą ofertę rowerów dziecięcych, przyprawiającą wręcz o zawrót głowy! Rowery to nie są tylko elementy zabawy, warto zwrócić się do fachowców z prośbą o wybór odpowiedniego modelu dla naszego dziecka. Oglądając je w sklepie, należy zwrócić uwagę przede wszystkim na rozmiar - inaczej wyglądają rowery dla dwu-, trzylatka, a odmiennie dziecięce rowery dla wprawionych w jeździe, starszych dzieci. Dla tych pierwszych idealnym okaże się zapewne rower biegowy, potocznie zwany biegówką. Zasadniczo nie ma w ogóle pedałów, a wprawia się go w ruch za pomocą siły dziecięcych nóżek - dziecko siadając na siodełku, odpycha się nogami od podłoża. To często pierwszy rowerek dziecka - od niego właśnie zaczyna się najczęściej miłość do tego rodzaju aktywności. Myli się jednak ten, kto sądzi, że taki rower to zabawka - nawet na biegówce można rozwinąć całkiem pokaźną prędkość.

W bogatej ofercie znajdują się także trójkołowe rowerki dziecięce. To wybór dla maluchów, które zachowują się nieco bardziej asekuracyjnie na rowerze i mają pewne obawy przed szybszą jazdą.

Rowery dziecięce w naszej ofercie

Rowery dla dzieci, które opanowały już umiejętność jazdy na dwóch kołach prawie do perfekcji, to szeroki temat - różnią się wielkością kół, wielkością ramy, ciężarem czy kolorem. W ofercie przeznaczone są dla dzieci od trzech lat wzwyż, jednak to rodzic tak naprawdę zna możliwości swojego dziecka i oni decyduje, który model i typ będzie odpowiedni. Potem pozostaje już tylko wybór ulubionego koloru? W ofercie producenci przewidzieli rowerki dla dziewczynek i dla chłopców. Po dokonaniu zakupu czeka już tylko czysta radość z jazdy! Zachęcamy do składania zamówień za pośrednictwem naszego sklepu. Oferujemy korzystne ceny!

Ostatnio oglądane
Znajdziesz nas na: