SZYBKI KONTAKT
Podkategorie
Filtry
Cena
109.00 - 459.00
Producent

Toaletki

Każda kobieta lubi czuć się piękna i dopieszczona. Od wielu wieków symbolem dbania o kobiecą urodę jest klasyczna toaletka. Z biegiem lat toaletka w przestrzeni kobiecej intymności zmieniała swój wygląd, ale zawsze pozostawała meblem praktycznym i zarazem eleganckim. Także nasze unikalne projekty temu dowodzą. Z naszych efektownie wykonanych toaletek zadowolone będą zarówno panie przywiązujące dużą wagę do jakości fryzury i makijażu, jak i kobiety kierujące się minimalizmem – także w kwestii dbania o codzienną urodę. Niektóre z prezentowanych przez nasz sklep internetowy projektów zdecydowanie wykraczają poza klasyczne pojęcie toaletki jako mebla. Istnieją modele, które w codziennym zawirowaniu zamiennie traktować można także jako miejsce do pracy przy przenośnym komputerze, pełniące funkcję mini biurka. Na uwagę zasługują również toaletki wiszące, idealne wszędzie tam, gdzie możliwości aranżacji przestrzeni są ograniczone, głównie przez niewielki metraż.

Sortuj według: cena | nazwa | kategoria
459,00 zł
Dostępny w ciągu 3 dni
109,00 zł
Dostępny w ciągu 3 dni
439,00 zł
Dostępny w ciągu 3 dni
249,00 zł
Dostępny w ciągu 3 dni
Ilość na stronie:
Produkty: 1 - 5, łączna ilość: 5
< >

Toaletki – piękny mebel, który mówi wiele o nas samych

Wykonane z najlepszego gatunkowo drewna toaletki, szczególnie te w formie klasycznej i nawiązującej do mebli charakterystycznych dla zamierzchłych epok, gdzie przywiązywano ogromną uwagę do detali, z pewnością przywoływać będą w Was wspomnienia widoku toaletek obecnych w Waszych domach rodzinnych, pokojach mam oraz babć. Właśnie klasyczne rozwiązania z naszego sklepu internetowego cieszą się największym zainteresowaniem. Nic dziwnego, z meblami jest tak jak z piosenkami – najbardziej lubimy to, co już dobrze znamy i co przywołuje w nas najpiękniejsze wspomnienia. Do toaletek w formie klasycznej dołączone są taborety stanowiące dokładne odwzorowanie meblarskich rozwiązań z charakterystycznymi kształtami i dyskretnymi zdobieniami. Blaty toaletek są na tyle szerokie, że pomieszczą wszelkie kosmetyki do pielęgnacji kobiecej urody, a także gadżety i narzędzia do codziennej pielęgnacji. Nareszcie wśród kosmetyków zapanuje ład i porządek, dzięki czemu tworzenie makijażu lub fryzury od podstaw stanie się jeszcze większą przyjemnością!

Toaletki dla wytwornych dam!

Są to meble dyskretne, w klasycznych rozwiązaniach kolorystycznych, by mogły pasować do każdego rodzaju kobiecej przestrzeni. Dołączone do toaletek lustra przymocowane są w sposób niezwykle stabilny i wytrzymały. Oprawa luster w toaletkach odznacza się niezwykłą elegancją oraz klasą. Kształty klasyczne w toaletkach świetnie współgrać będą z motywami ascetycznymi łóżek. Nowoczesne, ascetyczne toaletki dopasować można do mebli o bardziej bryłowym charakterze.

Ostatnio oglądane
Znajdziesz nas na: