SZYBKI KONTAKT

Materac Hera - różne rozmiary

dostępność: Brak

Materac dwuosobowy posiada sprężyny kieszeniowe o 7 strefach twardości . Wykonany jest z pianki polluretanowa , bawełny, siatki wentylującej oraz włókno klimatyzowane. Zapinany na zamek błyskawiczny.

 

 

wymiary:
340,00 zł
wysyłka od 90,00 zł
Produkt obecnie niedostępny.
Producent
EAN
590301824259

Materace o wymiarach zaczynających się od 80 do 160 cm są rolowane do transportu , jeżeli Państwo nie życzą sobie rolowania prosimy o dodatkową informację.Wysoko elastyczność tym charakteryzuje się materac Hera. Pokrowiec dołączony do materacu Bergerita - w cenie.


Wykonana kontrola jakości materac posiada atest oraz jest antyalergiczny. W materacu znajdują się 272 sztuki sprężyn / m2. O twardości średniej H2. Wysokość materacu : 16 cm 

 UWAGA!

Sprawdź zawartość przesyłki w obecności dostawcy. W przypadku uszkodzenia, niezbędne jest sporządzenie w momencie dostawy protokołu szkody w obecności dostawcy. Tylko na podstawie spisanego protokołu szkody możemy uwzględnić ewentualne reklamacje powstałe w transporcie.


Dostępne metody dostawy oraz rodzaje płatności i ich koszt dla tego produktu:

Kurier
Szybkie płatności internetowe, karty oraz BLIK
90,00 zł
Przedpłata na konto
90,00 zł
Czas realizacji zamówienia tą metodą wynosi zazwyczaj 1 do 2 dni roboczych.
W przypadku złożenia zamówienia na większe ilości produktów, prosimy o kontakt w celu ustalenia indywidualnych kosztów wysyłki.

Maksymalny czas realizacji zamówienia dla każdej z wyżej wymienionych metod nie powinien być dłuższy niż 14 dni.

Dostawa realizowana jest w dni robocze na terenie Polski.

Jeżeli masz pytanie o produkt, możesz zadać je nam korzystając z poniższego formularza. Odpowiemy na nie w niedługim czasie.

Jeżeli jesteś zainteresowany zakupami oraz rabatami hurtowymi, również możesz skorzystać z poniższego formularza lub skontaktować się za pomocą danych, które znajdziesz w zakładce "kontakt" u góry strony.Dodaj opinię


Znajdziesz nas na: