SZYBKI KONTAKT
Filtry
Cena
109.00 - 1499.00
Producent

Namioty, pawilony

Urządzenie plenerowej imprezy wiąże się z koniecznością wykorzystania określonych elementów wyposażenia, by wszyscy goście czuli się wygodnie i komfortowo. Do zorganizowania spotkania towarzyskiego czy rodzinnego w plenerze przydadzą się niebanalnie zaprojektowane namioty oraz pawilony. Można je nabyć wśród produktów naszego sklepu internetowego. Są bardzo solidnie wykonane, dzięki czemu przetrwają nawet najbardziej skomplikowane warunki pogodowe. Nie ma lepszego rozwiązania w sytuacji, gdy chcemy szybko i spontanicznie zorganizować w plenerze spotkanie o charakterze biznesowym, publicznym lub całkiem prywatnym. Oferowane przez nas namioty i pawilony wyróżniają się stabilnością konstrukcyjną. W bardzo prosty sposób można mocować je do gruntów, na jakich mają być postawione. Nie jest w stanie zaszkodzić im żadna pogoda. Materiał, z którego zostały wykonane namioty i pawilony, jest niezwykle odporny na działanie temperatury, zarówno niskiej, jak i wysokiej.

Sortuj według: cena | nazwa | kategoria
1 499,00 zł
Dostępny w ciągu 3 dni
1 299,00 zł
Dostępny w ciągu 3 dni
1 159,00 zł
Dostępny w ciągu 3 dni
109,00 zł
Dostępny w ciągu 3 dni
Ilość na stronie:
Produkty: 1 - 4, łączna ilość: 4
< >

Wygodne korzystanie z namiotów i pawilonów ogrodowych

W ścianach pawilonów i namiotów obecne są okna, które w ciągu dnia są gwarancją jasnego wnętrza. Przebywając w sporym namiocie lub pawilonie, jednocześnie będziemy z łatwością zauważać wszystko, co dzieje się na zewnątrz. Nowoczesne namioty i pawilony zostały skonstruowane w taki sposób, by zachowana została dowolność aranżacyjna. W praktyce oznacza to, iż ściany łączyć ze sobą można w dowolnie wybrany sposób, bez najmniejszej szkody dla ogólnej konstrukcji. Panele boczne zdejmuje się jednym płynnym ruchem, można je przearanżować w dowolnie wybrany sposób. Niektóre z modeli namiotów i pawilonów, które dostępne są w naszym sklepie internetowym, dodatkowo posiadają stalowe ramy, malowane techniką proszkową. Dzięki temu, w przypadku wietrznej pogody, nie ma mowy, by wiatr zerwał całą konstrukcję. W naszych pawilonach ogrodowych czuć się można naprawdę bezpiecznie!

Namioty i pawilony ogrodowe – zastosowanie

Namioty i pawilony ogrodowe są świetnym rozwiązaniem na aranżację przestrzeni, zwłaszcza w sezonie letnim, gdy odbywa się najwięcej spotkań towarzyskich na wolnym powietrzu. Inne możliwości ich zastosowania to m.in.:

  • wesele w plenerze
  • spotkanie rodzinne, towarzyskie, zjazdy absolwentów
  • miejsce na targi sprzedaży
  • miejsce na stoiska targowe
  • miejsce do zabawy dla dzieci
  • miejsce publicznego punktu krwiodawstwa
  • cykl imprez o charakterze charytatywnym

Klasycznym rozwiązaniem od lat pozostają białe namioty i pawilony. Od pewnego czasu wprowadzona zostaje bardziej rozpięta kolorystyka, dzięki czemu tego rodzaju rozwiązania techniczne w publicznej przestrzeni jeszcze łatwiej można dostosować do kolorystyki pozostałych elementów.

Ostatnio oglądane
Znajdziesz nas na: