SZYBKI KONTAKT
Filtry
Cena
155.00 - 155.00
Producent

Piórniki

Szkoła to jeden z najważniejszych etapów w życiu dziecka, wpływający na rozwój, naukę, umiejętności, talent i postrzeganie świata. To w tym miejscu najmłodsi zaczynają kształtować swój charakter, osobowość, pasje i marzenia. Idąc do szkoły, każde dziecko potrzebuje kompleksowo przygotowanej wyprawki, która pozwoli być w stu procentach gotowym do czerpania wiedzy, a jednocześnie zmotywuje do nauki. Nieodłącznym elementem wyposażenia każdego ucznia jest piórnik, który doskonale sprawdza się jako sposób przechowywania najpotrzebniejszych przyborów – długopisów, ołówków, kredek, nożyczek, pisaków, linijek itp. Dzięki piórnikowi zyskujemy jedno miejsce, w którym przechowywanie gwarantuje przejrzystość i bezpieczeństwo. W ładnie wykonanym, pojemnym pudełku przybory szkolne będzie można bardzo łatwo znaleźć i nie będą się gubić. Dodatkowo oferty piórników na rynku są tak różnorodne i ciekawe, że będą w stanie pełnić funkcję dobrego motywatora do zdobywania wiedzy. Prezentowana przez nas gama produktów to bogactwo wzorów i motywów z najnowocześniejszych bajek i filmów animowanych. Asortyment skierowany jest zarówno do dziewczynek, jak i chłopców, tak by każdy mógł wybrać coś dla siebie. Piórniki wyróżniają się najwyższą jakością wykonania oraz ciekawym designem.

Sortuj według: cena | nazwa | kategoria
155,00 zł
Dostępny w ciągu 3 dni
Ilość na stronie:
Produkty: 1 - 1, łączna ilość: 1
< >

Piórniki z bajkowymi motywami i fantazyjnymi wzorami

Piórnik to jeden z elementów szkolnych pozwalający na wyrażenie siebie oraz swoich upodobań. Wyprawka musi trafiać w gust najmłodszych i podobać się przede wszystkim im. To sprawi, że chodzenie do szkoły stanie się jeszcze przyjemniejsze i ciekawsze. W naszym sklepie internetowym Furnilux.pl prezentujemy szeroki asortyment akcesoriów dla dzieci, w tym piórników szkolnych w różnych kształtach i motywach. Prezentujemy modele w formie tuby, saszetki, w kształcie owalu oraz propozycje 3-komorowe. Każdy z piórników jest bardzo pojemny i przemyślanie zaprojektowany, co gwarantuje przejrzystość. Wykonane zostały z wytrzymałych i solidnych materiałów. Posłużą przez wiele lat, gwarantując bezpieczne i przejrzyste przechowywanie najważniejszych przyborów szkolnych. Piórniki dostępne są w najnowocześniejszych wzorach pochodzących z najpopularniejszych bajek i filmów animowanych takich jak My Little Pony, Kraina Lodu, Myszka Mickey oraz Pidżamersi.

Pozwól dziecku wyrażać swoje zainteresowania już od najmłodszych lat

Bajkowe motywy na piórnikach to sposób na wyrażenie swoich upodobań i zainteresowań. Dzięki temu ulubione postacie z filmów animowanych mogą być zawsze z dzieckiem i wspierać je przy zdobywaniu wiedzy. Dodatkowo prezentowane przez nas wzory mogą stać się ciekawą motywacją do nauki i chodzenia do szkoły. Dzieci, szczególnie te rozpoczynające swoją przygodę ze szkołą, pragną mieć piękną wyprawkę. Liczy się przede wszystkim design, styl i motyw, dzięki któremu najmłodsi będą mogli czerpać radość i czuć się dobrze w szkolnej ławce. W asortymencie mamy zarówno modele skierowane do chłopców, jak i dziewczynek w różnym wieku. Można w nim znaleźć piórniki młodzieżowe o bardziej uniwersalnym wzorze. W naszej ofercie znajdziecie bogactwo rozmaitych kolorów i fantazyjnych wzorów, które będą w stanie zadowolić każde dziecko.

Ostatnio oglądane
Znajdziesz nas na: