SZYBKI KONTAKT
Filtry
Cena
109.00 - 129.00
Producent

Akcesoria łazienkowe

Czasem najdrobniejsze szczegóły dotyczące elementów wyposażenia pokoi czy łazienek mają największy wpływ na postrzeganie wybranej przestrzeni przez użytkowników odwiedzających ją po raz pierwszy. Przyczyniają się także do praktycznego zastosowania wnętrza, dzięki czemu podnosi się nasz komfort użytkowania oraz ogólnie pojęta wygoda. Wybierając akcesoria łazienkowe, dobrze jest rozważyć, by:

- znalazły one zastosowanie w naszych prywatnych przestrzeniach na wiele lat

- były nie tylko efektownie wykonane, ale przede wszystkim praktyczne

- posiadały maksimum funkcji przy minimalnej formie

- cieszyły oko

- były proste w montażu

- czasami pozwalały się modyfikować

Sortuj według: cena | nazwa | kategoria
129,00 zł
Dostępny w ciągu 3 dni
109,00 zł
Dostępny w ciągu 3 dni
Ilość na stronie:
Produkty: 1 - 2, łączna ilość: 2
< >

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziecie między innymi:

- narożne półki łazienkowe

- stojaki

- wieszaki

Narożne półki łazienkowe pomieszczą wszystko, co niezbędne do codziennej pielęgnacji. Można na nich gromadzić wszelkiego rodzaju kosmetyki. Przydadzą się także jako miejsce na przechowywanie drobnych urządzeń – suszarek lub golarek elektrycznych. Są bardzo wytrzymałe i pozwalają w krótkim czasie zaprowadzić porządek w domowej łazience.

Akcesoria łazienkowe – stojaki łazienkowe

Tego typu akcesoria łazienkowe obecnie nie przypominają już topornych rozwiązań projektowych sprzed kilku dekad. Patrząc na stojaki łazienkowe sygnowane marką naszego sklepu internetowego, w pierwszej chwili nawet nie zauważa się, że są to formy przemysłowe przeznaczone do przechowywania szczotek czyszczących lub papieru toaletowego. Elementy wyposażenia tego typu zaprojektowane zostały z niezwykłą dbałością o każdy detal oraz przy zachowaniu wysokiej klasy i elegancji. Okazuje się, że przedmiot zaprojektowany do prozaicznych czynności łazienkowych wcale nie musi być brzydki! Zastosowanie delikatnych wygięć, elementów metalicznych, sprawiło, że rzeźbiarskie formy łazienkowe jawią się niczym z innego wymiaru, nieco futurystycznie, ale jakże nowocześnie!

Akcesoria łazienkowe – wieszaki łazienkowe

Prawie w każdym domu choć raz pojawił się problem dotyczący tego, w jaki sposób rozlokować miejsca na wiszące ręczniki. Wieszanie ręczników na kaloryferach czy grzejnikach jest wysoce nieestetyczne, dlatego polecamy wszystkim nasze akcesoria łazienkowe w postaci wieszaków. Pomieścić można na nich kilka ręczników, nawet tych o rozpiętych i nietypowych rozmiarach. Uniwersalność naszych wieszaków łazienkowych pozwala także na zastosowanie ich w roli dodatkowych suszarek na pranie. Można na takim wieszaku rozwiesić mokrą bieliznę, jeśli zabrakło miejsca na wcześniej już wykorzystanej, tradycyjnej suszarce domowej.

Ostatnio oglądane
Znajdziesz nas na: