SZYBKI KONTAKT
Filtry
Cena
29.00 - 69.00
Producent

Poduszki i koce

Szereg artykułów takich jak prześcieradła, poduszki, poszewki czy pościel to popularne tekstylia domowe. Ich przydatność nie budzi żadnych wątpliwości, zwłaszcza jeżeli wybieramy produkty najwyższej jakości, które służą nam przez długi czas. Tylko takie znajdują się w ofercie naszego sklepu, przez co systematycznie zyskują nowych nabywców. Wiele wyrobów jest też przeznaczonych dla najmłodszych, aby mogli bezpiecznie i komfortowo wypoczywać. Dzieci są niezwykle wymagającymi odbiorcami, dlatego produkty przeznaczone właśnie dla nich muszą też posiadać odpowiednie atuty wizualne. Stąd, dość często umieszczamy na nich znane postaci lub motywy z gier czy bajek. Ponadto, takie poduszki pełnią także funkcję dekoracyjną i potrafią znacząco zmienić klimat wnętrza. Dodatkowo są miękkie oraz przyjemne w dotyku, zatem zarówno dzieci, jak i dorośli będą mogli poczuć się całkowicie beztrosko. Nasze tekstylia domowe są dostępne w zróżnicowanej kolorystyce oraz odmiennych wersjach materiałowych.

Sortuj według: cena | nazwa | kategoria
29,00 zł
Dostępny w ciągu 2 dni
39,00 zł
Dostępny w ciągu 2 dni
29,00 zł
Dostępny w ciągu 2 dni
55,00 zł
Dostępny w ciągu 1-3 tygodni
69,00 zł
Dostępny w ciągu 7-14 dni
29,00 zł
Dostępny w ciągu 3 dni
Ilość na stronie:
Produkty: 1 - 6, łączna ilość: 6
< >

Poduszki oraz pościel z popularnymi motywami dla dzieci

Podobna sytuacja odnosi się do pościeli, lecz w tym względzie trzeba zwrócić szczególną uwagę na wiek danego dziecka. Oczywiście inny produkt będzie przeznaczony dla niemowlęcia, a inny dla kilkuletniego malca. W pierwszym przypadku estetyka jest bardzo ważna, lecz jeszcze istotniejsze wydają się właściwości użytkowe. Pościel musi być wykonana z odpowiedniej tkaniny, która nie przyczyni się do potencjalnych podrażnień oraz alergii. Z kolei nieco starsze dzieci mogą być zafascynowane modą, motoryzacją czy sportem. Jesteśmy przygotowani również na taką ewentualność, ponieważ nasza propozycja katalogowa jest naprawdę szeroka. Trzeba podkreślić, że większość kompletów pościeli posiada też stosowne certyfikaty, potwierdzające jakość każdego wyrobu. Zapięcie na zamek błyskawiczny jest bardzo praktyczne, ponieważ stanowi dodatkowe zabezpieczenie.

Funkcjonalne prześcieradła dla każdego

Prezentując poszczególne tekstylia domowe nie sposób nie wspomnieć o praktycznych prześcieradłach. Są one przydatne zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. W czasie snu dość często zmienia się bowiem pozycję, przez co przypadkowo można ściągać prześcieradło, odkrywając część łóżka. W rezultacie materiał będzie pofałdowany w jednym miejscu, całkowicie odsłaniając inną część łóżka. Właśnie dlatego warto zdecydować się na prześcieradło z gumką. Nasza oferta zawiera wyłącznie wyroby wysokiej jakości, dlatego tego rodzaju produkt wykonany jest ze 100% bawełny jersey. Nie posiada ona żadnych substancji szkodliwych, co zostało potwierdzone stosownym certyfikatem. Ponadto prześcieradło jest naprawdę przyjemne w dotyku, trwałe oraz wytrzymałe. Warto również podkreślić jego odporność na wielokrotne pranie, więc wraz z upływem czasu nie powinno stracić swoich właściwości.

Ostatnio oglądane
Znajdziesz nas na: