SZYBKI KONTAKT
Filtry
Cena
289.00 - 369.00
Producent

Drony

Skończyły się czasy, gdy dzieciom w ramach prezentu świątecznego czy komunijnego kupowało się zegarek bądź aparat cyfrowy. Dzisiaj świat dziecka jest pełen elektroniki, zabawek sterowanych i coraz to nowszych technologii. Częstym wyborem na prezent okazują się drony. To nic innego jak modele urządzeń bezzałogowych, które w ostatnich kilku latach cieszą się niesłabnącą popularnością. Drony zabawki, bo o nich głównie mowa, to niewielkie, latające urządzenia, którymi można zdalnie sterować oraz nagrywać filmy. Nie ma chyba osoby, której latanie dronem nie sprawiałoby frajdy. Mniejsi chłopcy uczą się sterować, zaś nieco starsi odkrywają radość prowadzenia zdalnego urządzenia. Tego rodzaju zabawa budzi również zainteresowanie wśród dziewczynek. Bez wątpienia drony zabawki to spełnienie dziecięcych marzeń.

Sortuj według: cena | nazwa | kategoria
289,00 zł
Dostępny w ciągu 2 dni
369,00 zł
Dostępny w ciągu 2 dni
319,00 zł
Dostępny w ciągu 2 dni
299,00 zł
Dostępny w ciągu 2 dni
Ilość na stronie:
Produkty: 1 - 4, łączna ilość: 4
< >

Drony z kamerą czy na pilot - które wybrać?

Drony to nowoczesne urządzenia określane mianem zabawek trzeciej generacji. Różnią się nie tylko producentem, ale również wielkością, zasięgiem czy mocą wbudowanego silnika. Żeby jednak wybrać model odpowiadający rozwijanej przez dziecko pasji, warto zastanowić się, który będzie dla niego najbardziej komfortowy w użyciu. Drony na pilot to dobry wybór, jeśli użytkownikiem ma być kilkuletnie dziecko. Wówczas zabawa takim urządzeniem może przerodzić się w pasję pilotażu czy nawet budowania modeli samolotów. Drony z kamerą to natomiast ich nieco rozszerzona wersja - wbudowana kamera pozwala na nagrywanie niezwykle ciekawych filmów ujętych z perspektywy lotu ptaka. Obie wersje dronów pozwalają na pobudzenie zamiłowania do latania i eksploracji podniebnego świata.

Z czego składają się drony?

W przypadku wyboru drona na pilot warto pamiętać, że to jakość elektroniki jest elementem kluczowym - stanowi bowiem centrum dowodzenia. Dobrze jest zatem na początek poszukać modeli, które będą stosunkowo odporne na pierwsze, zazwyczaj nieudane, loty i kraksy. Gdy natomiast myślimy o dronie wyposażonym w kamerę, warto już od początku postawić po prostu na sprzęt dobrej jakości - niewielkie kamery HD o dobrej rozdzielczości potrafią nagrać wyjątkowo piękne filmy. Należy pamiętać o tym, że równie ważną rzeczą jak dobry, czuły pilot czy kamera HD, jest dobry żyroskop. Dlaczego? Otóż odpowiada zarówno za stabilność, jak i utrzymanie dobrego toru lotu przez drony - ten element musi być najwyższej jakości, ponieważ właśnie między innymi od niego zależy dobry efekt nagrywanego filmu.

Drony zabawki to świetny gadżet zarówno dla najmłodszych, jak i tych nieco starszych pasjonatów podniebnych lotów. Nauka sterowania jest banalnie prosta, dzięki czemu frajda z ich pilotażu pojawia się stosunkowo szybko i równie szybko sportowo uzależnia - niezwykle łatwo jest wciągnąć się w tę aktywność. Zachęcamy do zapoznania się z naszą szeroką oraz atrakcyjną cenowo ofertą.

Ostatnio oglądane
Znajdziesz nas na: