SZYBKI KONTAKT
Filtry
Cena
35.00 - 85.00
Producent

Kosze na pranie

Domowe pranie to temat, na który gawędzić można by godzinami. Wiedzą o tym przede wszystkim zabiegane mamy, dbające o gospodarstwo domowe oraz o gromadkę urwisów, lubiących brudzić się na podwórku każdego dnia. Gdzie przechowywać brudne pranie, by nie kłębiło się na łazienkowej podłodze, nie dość, że zabierając miejsce, to jeszcze wpływając niekorzystnie na cały wystrój łazienki? Odpowiedź jest prosta. Należy czym prędzej zainwestować w sprawdzony i pojemny kosz do prania! W naszym sklepie oprócz zestawów meblowych czy artykułów wyposażenia wnętrz znajdziecie także praktyczne kosze na pranie, dzięki którym zyska każda łazienka! Od tej pory pranie uda się przechować w jednym wybranym miejscu. Nasze kosze pomieszczą spore ilości prania, są pojemne i głębokie. Teraz dziecko może brudzić się bez obaw, że nie będzie miało gdzie wrzucić i ukryć pobrudzonej podczas zabawy czy jedzenia lodów koszulki. W naszej galerii produktowej podzieliliśmy kosze do prania ze względu na materiał, z jakiego zostały wykonane.

Sortuj według: cena | nazwa | kategoria
35,00 zł
Dostępny w ciągu 2 dni
39,00 zł
Dostępny w ciągu 3 dni
85,00 zł
Dostępny w ciągu 3 dni
Ilość na stronie:
Produkty: 1 - 3, łączna ilość: 3
< >

Pomysłowe i praktyczne kosze na pranie

Nasze kosze na pranie odznaczają się nie tylko sporą pojemnością, ale także unikalnym dizajnem. Trzeba zwrócić także uwagę na zastosowanie praktyczne. W naszej ofercie znajdziecie kosze:

  • lniane
  • wiklinowe
  • materiałowe
  • z tworzyw sztucznych

Lekkie i poręczne kosze lniane stworzone zostały przede wszystkim dla ludzi żyjących mobilnie. Można je zabrać ze sobą w podróż i gromadzić w nich pranie trafiające do bagażnika samochodowego. Polecić możemy je na podróż wszystkim młodym mamom, których pociechy korzystają z pieluszek oraz śpioszków. Z kolei kosze wiklinowe w bryłowej, ale lekkiej formie odnajdą się w łazienkach o estetyce retro, gdzie zastosowano rozwiązania w postaci klasycznych, drewnianych mebli. Kosze wykonane są z jasnej lub ciemnej wikliny, dzięki czemu łatwo można dobrać je do białych lub czarnych zestawów łazienkowych, także dostępnych w naszym sklepie internetowym.

Kosze inne niż wszystkie – powiedz “nie” temu, co przewidywalne!

Staramy się, aby nasze produkty wyróżniały się wyglądem. Nasze kosze na pranie dzięki solidnym pokrywom mogą być wykorzystywane także jako pufy do siedzenia. Ucieszy to z pewnością wszystkie dzieci lubiące asystować rodzicom w domowych, prozaicznych czynnościach. Kosze z motywem misia przeznaczyć można na przechowywanie wyłącznie garderoby dziecięcej. Mogą znaleźć swoje miejsce nie tylko w łazienkach, ale również gdzieś na uboczu pokoiku dziecięcego. Kosze wielokomorowe polecamy rodzinom wielodzietnym, w których nie ma szans na to, by nie przybywało prania każdego dnia.

Ostatnio oglądane
Znajdziesz nas na: