SZYBKI KONTAKT
Filtry
Cena
439.00 - 879.00
Producent

Lampy podłogowe

Lampy stojące pomogą nam wyczarować przytulny kącik do czytania w salonie lub oświetlić wnętrze sypialni. Ich niebanalny kształt potrafi upiększyć każde wnętrze i uczynić je znacznie bardziej funkcjonalnym. Lampy stojące podłogowe mają za zadanie wydzielić i oświetlić część pomieszczenia. To może być na przykład właśnie kącik do czytania w salonie. Wystarczy wygodny fotel i lampa podłogowa. Można też postawić ją obok łóżka w sypialni lub rozkładanej sofy, dzięki czemu powstanie przytulne miejsce do relaksu. Musi ona jednak nie tylko stanowić wystarczające źródło światła, ale również pięknie się prezentować. Praktyczna i dopasowana do wnętrza. Prosta i elegancka forma na pewno okaże się doskonałym wyborem. FurniLUX oferuje zarówno modele do pokoju dziennego, jak i sypialni.

Sortuj według: cena | nazwa | kategoria
479,00 zł
Dostępny w ciągu 3 dni
579,00 zł
Dostępny w ciągu 3 dni
559,00 zł
Dostępny w ciągu 3 dni
879,00 zł
Dostępny w ciągu 7-14 dni
569,00 zł
Dostępny w ciągu 3 dni
439,00 zł
Dostępny w ciągu 3 dni
439,00 zł
Dostępny w ciągu 3 dni
Ilość na stronie:
Produkty: 1 - 7, łączna ilość: 7
< >

Lampy stojące do salonu

Lampy stojące podłogowe w salonie pełnią ważną funkcję. Przede wszystkim pokój dzienny jest miejscem wielu aktywności – wieczornej lektury, spotkań ze znajomymi, gier, seansów filmowych czy muzycznych. Przy tym jest to pomieszczenie nie tylko wielofunkcyjne, ale i reprezentacyjne. Dlatego z uwagą należy dobrać lampę stojącą w pobliżu ulubionego fotela czy kanapy. Prosta i smukła? A może z kwadratowym abażurem? Drewniane nogi będą pasować do wnętrz w stylu skandynawskim lub nowoczesnym. Dzięki możliwości wyboru koloru abażuru i stelaża wyczarujemy dokładnie takie wnętrze, jakiego pragniemy! W miejscu, w którym tak wiele się dzieje, nie może zabierać zbyt wiele przestrzeni, dlatego nasze modele mają piękne, smukłe nogi. Ustawione we właściwym miejscu lampy stojące do salonu pozwalają wykreować minimum wolnej przestrzeni do odpoczynku – słuchania muzyki, czytania czy nauki. Jeszcze tylko mięciutki koc, poduszka i kubek pełen gorącej herbaty z cytryną...

Lampy stojące do sypialni

FurniLUX ma w swojej ofercie również lampy stojące do sypialni. To przestrzeń bardzo prywatna, wręcz intymna. Tuż przed zaśnięciem chcemy jeszcze porozmawiać, poczytać albo zwyczajnie przygotować się na nadchodzący dzień. Do tego potrzebne jest łagodne źródło światła, bardziej jednak intymne od ogólnego, górnego (sufitowego). Lampy stojące będą w tym przypadku strzałem w dziesiątkę! Wystarczy dobrać odpowiedni kształt i kolor abażuru oraz stelaża. Lampa będzie pasować do sypialni w stylu nowoczesnym czy skandynawskim. Zapewni widoczność wystarczającą, by bez problemu przygotować się do snu lub, przeciwnie, na nocny maraton filmowy z dużą ilością popcornu! Jednocześnie światło, w przeciwieństwie do górnego, jest bardziej przytłumione i nie wyrywa nas ze stanu miłego odprężenia po całym dniu pełnym obowiązków. Podłogowe lampy stojące Lampy stojące podłogowe są tak zaprojektowane, by uzupełniać system oświetlenia. Nie są tak precyzyjne jak lampy punktowe (sznury LED, kinkiety, lampki nocne czy na biurko), ale służą do oświetlenia części pomieszczenia. Uzupełniając wyposażenie o lampę podłogową, dajemy sobie możliwość wyczarowania takiego nastroju, na jakim nam zależy – pełnego ciepła i intymności. Wystarczy się odprężyć i oddać błogiemu relaksowi!

Podłogowe lampy stojące

Lampy stojące podłogowe są tak zaprojektowane, by uzupełniać system oświetlenia. Nie są tak precyzyjne jak lampy punktowe (sznury LED, kinkiety, lampki nocne czy na biurko), ale służą do oświetlenia części pomieszczenia. Uzupełniając wyposażenie o lampę podłogową, dajemy sobie możliwość wyczarowania takiego nastroju, na jakim nam zależy – pełnego ciepła i intymności. Wystarczy się odprężyć i oddać błogiemu relaksowi!

Ostatnio oglądane
Znajdziesz nas na: