SZYBKI KONTAKT
Filtry
Cena
269.00 - 269.00
Producent

Ławki

Znajdująca się tuż przy wejściu do naszego domu ławka zdecydowanie wzbogaca wygląd podwórka. Miejski park bez ławek wydaje się niepełny. W naszym sklepie internetowym nabyć można niebanalnie zaprojektowane ławki z przeznaczeniem zarówno do prywatnego, jak i publicznego użytku. Są to niezwykle eleganckie formy użytkowe, w których tradycja miesza się z nowoczesnością. Nasze ławki jako formy przemysłowe są wynikiem pracy wybitnych metaloplastyków. To właśnie im zawdzięczać można ciekawie zaaranżowane kształty oraz elementy ozdobne w stalowych częściach ławek. Do tego nie można zapomnieć o wysokiej jakości lakierowanego drewna. Oparcia w ławkach skonstruowane zostały na wiele unikalnych sposobów. Nasza galeria produktowa prezentuje rozwiązania w postaci:

– klasycznych połączeń listew na całej szerokości konstrukcji stalowych

– drewnianego siedziska z metalowym oparciem, z bogatym zdobieniem przestrzennego ornamentu, nawiązującego do form sprzed wielu epok

– drewnianego siedziska z oparciem w drewnianej ramie, ale ze stalowym wypełnieniem przestrzennego ornamentu, z motywem roślinnym lub geometrycznym

– konstrukcji w całości stalowej, malowanej proszkowo, z elementami perforowanymi na oparciu.

Sortuj według: cena | nazwa | kategoria
269,00 zł
Dostępny w ciągu 2 dni
Ilość na stronie:
Produkty: 1 - 1, łączna ilość: 1
< >

Komfort użytkowania i nieoceniona wygoda ławek ogrodowych

Jeśli aranżujemy przydomowy ogród, w którym będziemy chcieli przyjmować gości – koniecznie trzeba pomyśleć o wygodnym miejscu do siedzenia. Nasze ławki zdecydowanie są najlepszym pomysłem. Wykonane z solidnej konstrukcji stalowej mogą funkcjonować w ogrodach w trybie całorocznym. Stal malowana proszkowo jest odporna na działania deszczu oraz słońca. Zapomnieć więc można o odpryskiwaniu kawałków farby od stalowych konstrukcji ławek. Drewno przeznaczone do siedzisk ławek lakierowane jest wysokiej jakości warstwą ochronną, zachowującą dyskretny połysk i wpływającą na estetyczny wygląd ławek. Unikalne konstrukcje do siedzenia w ogrodzie odnajdą się pośród wyposażenia przydomowego, utrzymanego w podobnej linii stylistycznej – pergolach, altanach, huśtawkach, ślizgawkach. Także w miejskich parkach uda się odświeżyć oblicze lokalnego krajobrazu, jeśli dla naszych ławek znajdzie się dyskretne miejsce pośród wysokich i zielonych drzew.

Siądź i odpocznij sobie…

Odpoczynek na naszych ławkach jest prawdziwą przyjemnością. Ławki posiadają specjalnie wyprofilowane podłokietniki, dzięki czemu pozostają wygodne nawet po długim czasie przebywania w jednej pozycji. Dodatkowym plusem niewątpliwie jest także prosty montaż, ergonomiczne kształty, a także klasyczne wzory, pasujące do każdego typu podwórek i ogrodów.

Ostatnio oglądane
Znajdziesz nas na: