SZYBKI KONTAKT
Filtry
Cena
45.00 - 45.00
Producent

Lustra

Decydując się na montaż luster w naszych domowych przestrzeniach, wprowadzamy zupełnie nową jakość estetyczną, a także zyskujemy efekt optycznego ich powiększenia. Lustro może być nie tylko prostą taflą szkła w kształcie prostokątnym lub kwadratowym. Ubogacenie luster wszelkimi elementami dekoracyjnymi sprawia, że stają się one ważnym elementem wyposażenia wnętrz, na równi z meblami. Oferowane przez nas lustra wyróżnia nie tylko wysoka jakość wykonania, ale także unikalny dizajn. Możecie być pewni, że po zamontowaniu tych luster na płaszczyznach ściennych lub ustawieniu ich w najbardziej reprezentatywnych częściach domu czy mieszkania – goście nie będą mogli oderwać od nich wzroku! Prezentowane w naszej galerii sklepowej lustra dekoracyjne wyróżniają się oryginalnością projektową. Formy nasuwają odbiorcy określone skojarzenia, a w projektach zauważyć można liczne nawiązania do kształtów pochodzących z natury, co z pewnością spodoba się wszystkim fanom niekonwencjonalnych rozwiązań.

Sortuj według: cena | nazwa | kategoria
45,00 zł
Natychmiastowa wysyłka
Ilość na stronie:
Produkty: 1 - 1, łączna ilość: 1
< >

Lustra ścienne lub stojące

Każda opcja sprawdzi się znakomicie. Lustra dekoracyjne w formie wiszącej, dostosowane do montażu na ścianach domów i mieszkań, poleca się wszędzie tam, gdzie nie ma za dużo miejsca na aranżowanie form stojących. Lustra na ścianie sprawdzają się zwłaszcza w przedpokojach, a także oczywiście w łazienkach. Nasz sklep internetowy prezentuje mnóstwo ciekawych pomysłów na lustra:

  • w kształcie plastrów miodu
  • stojące, w formie klasycznego prostokąta, oparte na dyskretnej ramie z tyłu
  • w stylistyce bogato zdobionych okien, nawiązujące do stylu secesji
  • przecierane, kilkuczęściowe, np. w kształcie dyskretnie zaprojektowanych serc
  • z dołączonymi okiennicami lub szufladami – takie lustra mogą pełnić funkcję toaletki!
  • klasyczne, okrągłe lub owalne
  • małe, ale za to z bogatym zdobieniem w formie płaskorzeźby

Bogate zdobienia luster nawiązujące do epok historycznych

To, co najbardziej zachwyca wszystkich odwiedzających nasz sklep internetowy, to unikalne zdobienia form lustrzanych przeznaczonych do eleganckich wnętrz. Delikatne i precyzyjne rzeźbienia w drewnie sprawiają, że lustra swoją prezencją nie ustępują formom zabytkowym, wykonanym wiele lat wcześniej. Projektanci luster dostępnych w naszym sklepie internetowym korzystają z rozwiązań dobrze znanych i cieszących się niesłabnącą popularnością wśród wielbicieli nowoczesnego, jak i klasycznego aranżowania wnętrz. Tak efektowne lustra dekoracyjne można nabyć tylko u nas. Jest to gwarancja nie tylko przystępnej ceny, ale także sprawdzonej jakości technicznej.

Ostatnio oglądane
Znajdziesz nas na: