SZYBKI KONTAKT
Filtry
Cena
576.00 - 929.00
Producent

Meblościanki

Niezależnie od metrażu danego pokoju, nowoczesna meblościanka to idealne rozwiązanie do naszego mieszkania. Dawniej meblościanki kojarzyły się ze staroświeckim wystrojem wnętrz. Nastała nowa era dla nich i teraz królują w naszych aranżacjach. Obecnie zostały skonstruowane tak, aby były funkcjonalne i stylowe. Meblościanki pozwolą urządzić nam nowocześnie wnętrze oraz zachować ład i porządek. Bez najmniejszych problemów wkomponujesz w nie telewizor, dekoder czy konsole do gier. Praktyczne szuflady i pojemne szafki pomieszczą wszystkie rzeczy, które potrzebne są na wyciągnięcie ręki. Meblościanki dostępne są w różnych kolorach, takich jak: biały, czarny, dąb sonoma oraz wiele innych. Posiadają wykończenia w wysokim połysku lub macie. Nowoczesny trend, którym jest oświetlenie LED, występuje w różnych kolorach. W zależności od naszych potrzeb zapewniamy Państwu wybór meblościanek zabudowanych, ale i także tych posiadających przeszklone szafki.

Sortuj według: cena | nazwa | kategoria
929,00 zł
Dostępny w ciągu 7 dni
576,00 zł
Dostępny w ciągu 7 - 30 dni
Ilość na stronie:
Produkty: 1 - 2, łączna ilość: 2
< >

 

Nowoczesne meblościanki

Wiele osób na samo słowo meblościanki wzdryga się, jednak niepotrzebnie - współczesne meble tego typu zachwycają nowoczesnym wzornictwem, doskonałą jakością, a także funkcjonalnością. W ich skład wchodzą eleganckie witryny, szafki pod RTV z miejscem na akcesoria, a także komody, które pozwalają na zaaranżowanie pomieszczeń w łatwy sposób. Posiadają nad innymi meblami przewagę za sprawą tego, że wszelkie elementy meblościanek są zachowane w tej samej stylistyce i kolorystyce, przez co prezentują się niezwykle spójnie, tworząc gustowne wnętrze przy niewielkim nakładzie zaangażowania.
Meble dostępne w zestawach pozwalają na ulokowanie wszystkich niezbędnych w domu przedmiotów w dedykowanych dla nich miejscach, przez co w przestrzeni zawsze panuje ład i porządek, a każdy nawet najmniejszy drobiazg posiada swoją lokalizację. Najczęściej meblościanki ustawiane są na jednej ścianie, tworząc cały moduł mebli, jednak nie ma żadnych przeciwwskazań do ich rozłączenia i rozlokowania po całym pokoju.

Jasne czy ciemne? Wybierz meblościankę dla siebie!

W zależności od doboru koloru mebli, salon może prezentować się całkiem odmiennie w dwóch wersjach kolorystycznych. Białe meblościanki są doskonałe dla zwolenników minimalizmu, gwarantują przejrzystość pomieszczenia, a także jego optyczne powiększenie. Meble w kolorze białym dostępne w naszym sklepie nie posiadają żadnych zdobień, dzięki czemu doskonale wpasowują się w każde wnętrze.
Ciemne meble sprawią, że wnętrze nabiera luksusowego eleganckiego charakteru. Jest to doskonała propozycja dla miłośników nowoczesnego stylu, w którym głównym akcentem jest wysoki połysk. Wnętrze wyposażone w ten sposób nie wymaga dodatków, gdyż już same meble są wystarczająco efektywne. Należy jednak uważać przy ich lokowaniu w małych pomieszczeniach, gdyż mogą je one przytłoczyć i optycznie pomniejszyć. Wszelkiego rodzaju podświetlenia meblościanek wzmocnią tylko efekt i gustowny wygląd mebli.

 

Ostatnio oglądane
Znajdziesz nas na: