SZYBKI KONTAKT
Filtry
Cena
92.00 - 169.00
Producent

Piłkarzyki

Nie da się ukryć, że piłka nożna to szalenie popularny sport w naszym kraju, często nazywana wręcz naszym sportem narodowym, mimo że inne dyscypliny przysparzają dużo więcej zwycięstw i złotych medali. Jak grzyby po deszczu pojawiają się wciąż nowe miejsca do gry w piłkę nożną, która fascynuje już od najmłodszych lat. Jest jednak rozwiązanie, które pozwala grać w piłkę bez wychodzenia z domu. Piłkarzyki stołowe, bo o nich właśnie mowa, to świetna opcja dla wszystkich tych, którzy sportowe emocje chcą w prosty sposób przemycić do swojego domu. Piłkarzyki stołowe tylko pozornie są grą przeznaczoną dla dzieci, chociaż to prawda, że jest to jedna z najlepszych zabawek, która na długo wciągnie Twoje pociechy w ekscytującą rozgrywkę. Marzą o niej chyba wszyscy chłopacy - zarówno młodsi, jak i już całkiem dorośli. Piłkarzyki stołowe bez wątpienia przysporzą dużo więcej emocji i adrenaliny niż najlepszy mecz grany na konsoli. Dodatkowo są tym, co łączy pokolenia i pozwala na wspólne spędzanie czasu. To zabawa, obok której sportowiec nie przejdzie obojętnie.

Sortuj według: cena | nazwa | kategoria
129,00 zł
Dostępny w ciągu 3 dni
169,00 zł
Dostępny w ciągu 5 dni
92,00 zł
Dostępny w ciągu 3 dni
109,00 zł
Dostępny w ciągu 3 dni
109,00 zł
Dostępny w ciągu 3 dni
Ilość na stronie:
Produkty: 1 - 5, łączna ilość: 5
< >

Piłkarzyki - dobry pomysł na domową zabawę

Piłkarzyki stołowe są stosunkowo popularne w różnego rodzaju świetlicach szkolnych, salach zabaw czy w wersji dla dorosłych - w pubach. Warto jednak pomyśleć o tej rozrywce do własnego domu. Dlaczego? Otóż to przede wszystkim sport - co prawda stacjonarny, ale gwarantujący całkiem sporo ruchu, zwłaszcza jeśli chcemy wygrać z naszym przeciwnikiem. Wówczas bez wątpienia nie będziemy stać w miejscu, a nasze ręce będą rwać się do zdobycia kolejnych bramek. Po drugie, piłkarzyki gwarantują świetną zabawę, czy to w gronie najbliższych - wówczas możemy stoczyć rozgrywkę - tata kontra dzieci, czy z paczką przyjaciół, która odwiedzi nas wieczorem. Nie ma co ukrywać, że obecnie raczej każdy z nas może sobie pozwolić na taki zakup. Ceny tej przyjemności wahają się już od stu złotych - nie są to zatem wygórowane kwoty, a gwarancja dobrej zabawy jest w tym wypadku stuprocentowa. Stół do piłkarzyków może być również świetnym prezentem na urodziny czy święta - zwłaszcza dla fana Lewandowskiego czy Beckhama. Piłkarzyki stołowe to świetna zabawa, która angażuje grupę ludzi - czy to rodzinę, czy przyjaciół, czy nawet pracowników, gdy ustawimy stół do piłkarzyków w sali odpoczynku w pracy. W piłkarzyki można grać zarówno w dwie, jak i w cztery osoby, przy czym konstrukcja stołu zazwyczaj pozwala również na to, aby pozostali mogli być bacznymi obserwatorami sportowej rozgrywki.

Stół do piłkarzyków - rozrywka nawet na małym metrażu

Myli się ten, kto sądzi, że stół do piłkarzyków potrzebuje do rozstawienia sporego metrażu - nic bardziej mylnego. Dostępne w sklepie piłkarzyki stołowe są lekkie i naprawdę nie potrzebują dużej przestrzeni, aby je ustawić. Dodatkowym atutem często jest fakt, że łatwo i szybko schować je zaraz po rodzinnej rozgrywce - w szafie, czy pod dziecięcym łóżkiem.

Ostatnio oglądane
Znajdziesz nas na: