SZYBKI KONTAKT
Filtry
Cena
59.00 - 136.00
Producent

Plecaki i artykuły szkolne

Plecak to element wyposażenia wyróżniający się zarówno praktycznością, jak i świetnym stylem. Świetnie sprawdza się jako wygodne, bezpieczne i kompleksowe miejsce do przechowywania wielu potrzebnych przedmiotów, jednocześnie pełniąc funkcję modnego dodatku do codziennej stylizacji. W asortymencie naszego sklepu można znaleźć szeroki wybór plecaków dla dzieci. Rozpoczęcie przygody z nauką wiąże się z kompleksowym przygotowaniem i kupieniem wyprawki, która pozwoli być w pełni gotowym do szkolnych zajęć.

Sortuj według: cena | nazwa | kategoria
69,00 zł
Dostępny w ciągu 3 dni
125,00 zł
Dostępny w ciągu 3 dni
125,00 zł
Dostępny w ciągu 3 dni
119,00 zł
Dostępny w ciągu 3 dni
125,00 zł
Dostępny w ciągu 3 dni
136,00 zł
Dostępny w ciągu 3 dni
125,00 zł
Dostępny w ciągu 3 dni
59,00 zł
Dostępny w ciągu 2 dni
125,00 zł
Dostępny w ciągu 3 dni
Ilość na stronie:
Produkty: 1 - 9, łączna ilość: 9
< >

Funkcjonalność i prawidłowa ochrona kręgosłupa

Jednym z najważniejszych elementów wyposażenia każdego ucznia, który umożliwi mu zarówno wygodę, jak i funkcjonalność, jest odpowiednio dobrany plecak. Służy on do przechowywania książek, zeszytów, piórnika czy śniadania i portfela. W ofercie naszego sklepu internetowego można znaleźć ciekawy asortyment plecaków szkolnych w różnych wielkościach. Podczas przygotowywania naszego asortymentu zwróciliśmy szczególną uwagę na to, aby plecaki wyróżniały się lekkością i były poręczne. Plecaki charakteryzują się pojemnym i przemyślanym wnętrzem. Prezentowane przez nas modele wyposażone zostały w przegrody i kieszenie, dzięki którym plecak jest o wiele praktyczniejszy. Każdy z nich zagwarantuje dziecku niepowtarzalną wygodę, sprawdzając się na każdym etapie szkolnym. Pozwoli pomieścić wszystkie potrzebne przybory, gwarantując lekkość i komfortowe noszenie.

Najważniejszą kwestią podczas doboru prawidłowego plecaka jest dopasowanie go do kręgosłupa dziecka, tak by w żaden sposób go nie obciążał. Prezentowane przez nas modele zapewnią najlepszą ochronę, gwarantując poręczność i lekkość. Przy przygotowywaniu oferty, zwróciliśmy szczególną uwagę na ciężar książek, zeszytów i innych przyborów szkolnych, w związku z czym proponowane przez nas akcesoria wykonywane są z najwyższej jakości materiałów. Dzięki temu sam plecak, bez zawartości, praktycznie wcale nie stanowi żadnej ciężkości. Każdy z naszych modeli ma specyficzną powierzchnię pozwalającą na odpowiednie wyprofilowanie pleców. Dodatkowo mają przemyślany rozkład komór, kieszeni i przegród, co pozwala na osiągnięcie przejrzystego przechowywania wszystkich elementów. Dzięki temu nic w plecaku nie ma prawa się zapodziać ani zgubić. Wnętrze jest tak pojemne, że każdego dnia pomieści wszystkie najpotrzebniejsze książki, zeszyty i przybory. Prezentowane przez nas plecaki do szkoły są tak funkcjonalne, że mogą być wykorzystywane także w innych sytuacjach np. na wycieczce, podczas wyjścia na basen czy trening. W każdym przypadku zachwycą swoją funkcjonalnością i jakością wykonania.

Plecaki dla dzieci i młodzieży

Przygotowana przez nas oferta plecaków szkolnych to różnorodne wzory i kolory, przygotowane dla dzieci w różnym wieku. Mamy modele z motywami pochodzącymi z bajek oraz filmów animowanych, które cieszą się największą popularnością. U nas można kupić plecak z ulubioną postacią z My Little Pony, Krainy Lodu, Lego czy nawet Gdzie jest Dory. Oferujemy także szeroki wybór modeli wykonanych w uniwersalnym stylu, który spodoba się starszym dzieciom i młodzieży. Posłuży przez bardzo długi czas i będzie pasował do każdej codziennej stylizacji.

Ostatnio oglądane
Znajdziesz nas na: