SZYBKI KONTAKT
Filtry
Cena
15.00 - 15.00
Producent

Ręczniki

Dzieci bawią się (i brudzą!) nieustannie, dlatego co najmniej jeden ręcznik znajdujący się w pobliżu wydaje się niezbędny. Ręczniki z nadrukiem z pewnością spodobają się najmłodszym i pomogą wyrobić nawyk codziennego mycia rąk. Pomysłowe ręczniki szybkoschnące z ulubionymi bohaterami stanowią niezbędne akcesorium na plaży, basenie czy po kąpieli. Są również elementem dekoracyjnym, a ich żywe kolory zachęcają do mycia rąk po skorzystaniu z toalety, zabawie z czworonogiem czy też przed posiłkiem. Bez niepotrzebnych nerwów i krzyków! O ileż przyjemniejsze staną się wyjścia na basen czy wieczorne kąpiele! Warto sprawić maluszkowi kilka kolorowych ręczników na różne okazje. Z pewnością będzie potrzebował ręcznika do rąk oraz dużego ręcznika kąpielowego. W naszej ofercie znajdziesz wiele ręczników, które przypadną do gustu każdemu dziecku. Czym się różnią?

Sortuj według: cena | nazwa | kategoria
15,00 zł
Dostępny w ciągu 2 dni
Ilość na stronie:
Produkty: 1 - 1, łączna ilość: 1
< >

Ręczniki kąpielowe dla dzieci

Duże, kolorowe ręczniki bawełniane o wymiarach 140 x 70 cm idealnie nadają się do kąpieli. Teraz nawet te pociechy, które bronią się przed tym wieczorną kąpielą, szybko zmienią zdanie! Ręczniki są bowiem miękkie i delikatne dla skóry, a z ich pomocą szybko wytrzemy całe ciało. Świetnie sprawdzą się także na plaży czy basenie. Są niezbędne podczas wakacyjnych wyjazdów. Ponadto bawełna jest naturalnym, miękkim, swobodnie oddychającym materiałem. Ręcznik plażowy został wykonany w 100% z bawełny 300 lub 320 GSM. Kolorowy nadruk skutecznie przykuwa wzrok. I jak tu go nie polubić? Zwłaszcza że ręcznik zdobi wizerunek ulubionego superbohatera!

Ręczniki do rąk z poliestru

Podręczne, szybkoschnące ręczniki z poliestru do rąk, o wymiarach 30 x 40 cm, są niezbędne, gdy maluchy idą do przedszkola i uczą się samodzielności. Superbohater jako motyw na ręczniku z pewnością zmniejszy stres i pozwoli odnaleźć się w nowym, nieznanym miejscu i poczuć pewniej. Ręcznik szybko schnie i łatwo utrzymać go w czystości. Ręczniki z poliestru świetnie też sprawdzą się na wszelkiego rodzaju krótkich wyjazdach. Łatwo spakować je na przykład na wycieczkę szkolną. Poliester jest włóknem sztucznym, miłym w dotyku i chłonnym. Przypadnie do gustu nawet bardzo wybrednemu maluszkowi!

Ręczniki z mikrofibry do rąk

Mikrofibra to rodzaj mikrowłókna, składający się z odpowiedniej mieszanki bardzo cienkich włókien poliestrowych i poliamidowych (nylon). Jest lekka, wytrzymała, szybko pochłania wodę i łatwo wysycha. Z tego względu włókno to ma zastosowanie na przykład w produkcji różnego rodzaju ścierek kuchennych czy właśnie ręczników, które świetnie nadają się do czyszczenia i mycia. Ręczniki z mikrofibry charakteryzują się wysoką chłonnością i szybko schną. Nasze produkty zakończone są główką zwierzątka lub warzywa. Są wesołe, oryginalne, piękne i miękkie w dotyku. Długość ręcznika z główką wynosi około 30 cm, a szerokość około 6 cm. Proste, efektowne i wygodne w użyciu. Dzieci od razu je polubią! Już więcej nikogo nie trzeba będzie namawiać do umycia rąk przed obiadem!

Ostatnio oglądane
Znajdziesz nas na: