SZYBKI KONTAKT

Stolik wodny piaskownica zestaw do piasku 24el.

dostępność: Dostępny w ciągu 3 dni

Rewelacyjny zestaw do piasku z akcesoriami. Wielokolorowy park rozrywki w formie 4-komorowego stolika , przyciągnie do zabawy każdego malca. Ogromna liczba elementów pobudza wyobraźnię i kreatywność. W zestawie jest aż 24 elementy. 

wymiary:
Wysokość:
22 cm
Szerokość:
45 cm
Głębokość:
45 cm
89,00 zł
wysyłka od 20,00 zł
Zakup na raty dostępny jest od 100 zł wartości produktu lub całego zamówienia.
Marka produktu:
Producent lub importer
Pozostali
Kod producenta
KX6171
EAN
5903039718401
Stolik wodny piaskownica zestaw do piasku 24el.

CECHY PRODUKTU:

 • Wspaniały park rozrywki w formie stolika  będzie nie lada gratką dla małego odkrywcy.
 • Zestaw w którym piaskownica oraz pojemniki na wodę są połączone w jedną formę, pod postacią stolika, to coś co Twoja pociecha z pewnością pokocha.
 • Zabawka ta podzielona jest na cztery komory w których, możemy umieścić piasek zwykły, piasek kinetyczny lub wodę. Ogranicza nas tylko nasza wyobraźnia.
 • Ogromna liczba elementów przyciągnie malucha i zapewni mu niekończące się godziny radosnej zabawy.
 • W przypadku chłopców zabawki stanowią zaproszenie do eksperymentowania. Jeśli zaś chodzi o dziewczynki, często wykorzystują one akcesoria do piasku, jako elementy wyposażenia kuchni, sklepu czy cukierni. Zabawa z ich użyciem polega wtedy na wcielaniu się w różne role, co z kolei wyzwala dziecięcą pomysłowość. Ponadto wpływa pozytywnie na umiejętności społeczne oraz pozwala zdobyć nowe umiejętności.
 • Bawiąc się w wodzie mogą przelewać ją z jednej komory do drugiej, robić fale, chlapać. Taka forma zabawy wpływa na rozwój poznawczy. Przelewając wodę, napełniając foremki, stykają się z ciężarem wody pojemnością.
 • Dzieci poznają fizykę otaczającego świata. Zabawy w mokre-suche, nasiąkanie, (materiał czy też papier staje się mokry po chwili), zamiana sypkiego piasku w błoto, które staje się kleiste i można z niego lepić zamki itp.
 • Podczas takiej zabawy dzieci budują siłę i koordynację ruchową. Muszą przyłożyć się, żeby nalać tyle, ile potrzebują, aby nie uronić ani kropli jeśli tego nie chcą, muszą przenieść ciężar z miejsca na miejsce.
 • Żywe kolory elementów zestawu sprawiają, że nasze pociechy chętnie po nie sięgną oraz są atrakcyjne dla dzieci w różnym przedziale wiekowym,
 • Zestaw zawiera: stolik podzielony na 4 komory, 4 nóżki do stolika, łopatkę, grabki, 5 foremek, łódeczkę, piasek kinetyczny, spływ wody w postaci palmy, młynek do piasku w postaci kwiatka, wiaderko

WYMIARY:

 • Wymiary zabawki: 45cmx45cmx22cm
CECHY PRODUKTU
Stolik wodny piaskownica zestaw do piasku 24el.
Wysokość 22
Szerokość 45
Głębokość 45

Dostępne metody dostawy oraz rodzaje płatności i ich koszt dla tego produktu:

Kurier
Szybkie płatności internetowe, karty oraz BLIK
20,00 zł
Płatność przy odbiorze (pobranie)
30,00 zł
Przedpłata na konto
20,00 zł
Raty Santander
20,00 zł
Czas realizacji zamówienia tą metodą wynosi zazwyczaj 1 do 2 dni roboczych.
W przypadku złożenia zamówienia na większe ilości produktów, prosimy o kontakt w celu ustalenia indywidualnych kosztów wysyłki.

Maksymalny czas realizacji zamówienia dla każdej z wyżej wymienionych metod nie powinien być dłuższy niż 14 dni.

Dostawa realizowana jest w dni robocze na terenie Polski.

CECHY PRODUKTU
Stolik wodny piaskownica zestaw do piasku 24el.
Wysokość 22
Szerokość 45
Głębokość 45
Jeżeli masz pytanie o produkt, możesz zadać je nam korzystając z poniższego formularza. Odpowiemy na nie w niedługim czasie.

Jeżeli jesteś zainteresowany zakupami oraz rabatami hurtowymi, również możesz skorzystać z poniższego formularza lub skontaktować się za pomocą danych, które znajdziesz w zakładce "kontakt" u góry strony.Dodaj opinię


Znajdziesz nas na: