SZYBKI KONTAKT
Filtry
Cena
169.00 - 209.00
Producent

Suszarki na pranie

Kto z nas nie potrzebuje w domu chociaż jednej suszarki na pranie? To niezwykle potrzebny sprzęt, ponieważ każdy z nas wykonuje pranie w swoim domu, często nawet kilka razy w tygodniu. I właśnie dlatego potrzebne jest dedykowane miejsce, w którym można takie pranie wysuszyć. Warto wybrać model suszarki, na którym zmieści się duża ilość ubrań, ale jednocześnie nie będzie zajmować zbyt wiele miejsca w domu, utrudniając poruszanie się po nim. Na szczęście w naszym asortymencie można z łatwością znaleźć odpowiednie suszarki na pranie, za pomocą których będziesz w stanie wysuszyć dowolną ilość prania. Ich wielką zaletą jest także to, że wysoka jakość dostępna jest w atrakcyjnych cenach!

Sortuj według: cena | nazwa | kategoria
169,00 zł
Dostępny w ciągu 3 dni
209,00 zł
Dostępny w ciągu 3 dni
Ilość na stronie:
Produkty: 1 - 2, łączna ilość: 2
< >

Suszarki na pranie – stojące, pionowe, balkonowe

W naszym asortymencie możesz znaleźć dwa rodzaje suszarek. Posiadamy zarówno pionowe suszarki na pranie, jak i suszarki stojące. Na każdej z nich będziesz w stanie powiesić wiele sztuk wypranych ubrań. Stojące suszarki, które z łatwością można złożyć, są idealnym produktem dla tych, którzy szukają czegoś do niewielkiego mieszkania lub na balkon, mają niewiele miejsca do powieszenia prania i nie chcą, aby suszarka była przez cały czas rozłożona i zawadzała. Mamy też oczywiście rozwiązanie dla tych, którzy mogą sobie pozwolić na większą suszarkę – pionowe suszarki na pranie mają kilka pięter, na których można wieszać pranie. Są to idealne produkty dla tych, którzy notorycznie muszą robić pranie: dla młodych matek, osób, które mają dużo ubrań, a także dla tych, którzy piorą rzadziej, ale za to duże ilości ubrań.

Jaka jest jakość naszych suszarek na pranie?

Proponowane przez nas suszarki balkonowe na pranie, które równie dobrze można używać w domu, są bardzo dobrej jakości. Wszystkie nasze produkty zostały wykonane z tworzywa sztucznego oraz stali malowanej proszkowo. Dzięki temu znajdujące się w naszym asortymencie suszarki na pranie są trwałe i wytrzymałe. Nie uginają się pod ciężarem prania, nie niszczą się i nie schodzi z nich kolor. Wyglądają schludnie nawet po wielu użyciach, dzięki czemu swobodnie można je wystawiać na balkon lub domowy taras. Dodatkowo masz też pewność, że suszarki będą doskonale służyć przez wiele lat. Bardzo dbamy o to, aby proponowane przez nas suszarki na pranie trzymały wysoki poziom. Dzięki temu są w stanie służyć dłużej, nie rdzewieć pod wpływem wilgoci, ani też się nie odkształcać.

Dodatkowe informacje

Proponowane przez nas produkty mają lekką konstrukcję oraz wzmacniane nitowane zawiasy. Można je z łatwością złożyć, dzięki czemu nie zajmują niepotrzebnie miejsca w domu. Warto także wiedzieć, że nasze suszarki na pranie wysyłamy w specjalnych, wzmacnianych kartonach, tak aby nie zostały uszkodzone w trakcie transportu. W razie jakichkolwiek pytań można się z nami skontaktować mailowo lub telefonicznie. Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania.

Ostatnio oglądane
Znajdziesz nas na: