SZYBKI KONTAKT
Filtry
Cena
135.00 - 349.00
Producent

Umywalki

Istotny element wyposażenia każdej łazienki stanowią umywalki. Bez nich niemożliwa byłaby poranna toaleta, umycie zębów, wszelkie czynności kosmetyczne, czy nawet szybkie ręczne przepranie bielizny. Dlatego trzeba zadbać o to, aby umywalka w domowej łazience była komfortowa i praktyczna. W naszym sklepie internetowym znajdziecie rozwiązania w postaci umywalek nie tylko sporych rozmiarów, możemy pochwalić się także mniejszymi, ale równie praktycznymi formami, które świetnie odnajdą się w łazienkach o niezbyt rozbudowanych metrażach.

Sortuj według: cena | nazwa | kategoria
135,00 zł
Dostępny na zamówienie
280,00 zł
Dostępny na zamówienie
Ilość na stronie:
Produkty: 1 - 2, łączna ilość: 2
< >

Umywalki na medal!

Nasze umywalki charakteryzuje:

  • ponadprzeciętna wytrzymałość techniczna
  • wykorzystanie najlepszych jakościowo komponentów
  • odporność na czynniki mechaniczne
  • estetyczny wygląd i połysk
  • łatwość montażu w połączeniu z łazienkową kanalizacją
  • unikalny, nowoczesny dizajn
  • różnorodność opcji kolorystycznych
  • gwarancja bezpieczeństwa dla wszelkich czynności higienicznych

Staramy się przełamać błędną teorię, że najlepszym rozwiązaniem będą białe umywalki, proponując także podobne rozwiązania w czarnym kolorze. Pasować będzie on do łazienek o nieco bardziej wytwornym charakterze.

Aranżacja naszych umywalek wymaga minimum siły fizycznej. Wszystko montuje się szybko i bez zbędnych komplikacji głównie dzięki temu, że pod kątem wymiarów umywalki skonstruowane zostały w taki sposób, by automatycznie można było dopasować je do naszych zestawów łazienkowych, szafek stojących, mogących pełnić jednocześnie rolę zabudowy pod klasycznie skonstruowany model umywalki. Bryłowa konstrukcja wraz z charakterystycznymi wykończeniami lub zupełnym ich brakiem pozwala na to, by po wejściu do łazienki umywalka została natychmiast zauważona. Stanowi więc ona nie tylko przedmiot użytkowy do codziennego stosowania, ale także niebanalny element dekoracyjny, dzięki któremu nawet najskromniejsze łazienki na nowo nabiorą blasku. Każda z naszych propozycji aranżacji umywalek wspaniale współgrać będzie z dowolnie dobranymi bateriami oraz kranami łazienkowymi. Można zdecydować się na rozwiązania bryłowe lub te bardziej nawiązujące do klasyki. Tutaj również stawiamy na wolność wyboru.

Łatwość pielęgnacji, maksimum funkcjonalności

W przypadku takich produktów jak umywalki sygnowane marką naszego sklepu możemy zdecydowanie stwierdzić, że wszelkie wymogi zachowania maksymalnych możliwości praktycznych i technicznych zostały w pełni zachowane. Piękne konstrukcje, doskonałe wyprofilowanie, niebanalne kształty – to wszystko, na co z pewnością zasłużyła każda łazienka w XXI wieku!

Ostatnio oglądane
Znajdziesz nas na: