SZYBKI KONTAKT
Filtry
Cena
2159.00 - 2179.00
Producent

Zestawy

Optymalnym rozwiązaniem na aranżację domowego salonu lub sypialni jest jednakowe dopasowanie stylistyczne całego zestawu meblowego. Tylko przemyślana koncepcja gwarantuje w pełni piorunujący efekt wizualny. Dzięki naszym zestawom meblowym możliwe jest osiągnięcie wymarzonego wystroju domowego wnętrza bez gorączkowego poszukiwania elementów pasujących do wcześniej zakupionych, i decydowania się przy tym na przypadkowe połączenia, które w praktyce mogą wyglądać dosyć niekorzystnie. Efektowny zestaw mebli do sypialni wykonany jest z wysokiej jakości matowego drewna. Barwy sonomy oraz matowej bieli nadają elegancji i sprawdzają się wszędzie tam, gdzie chcemy podkreślić unikalność wnętrza oraz jego wysokie przeznaczenie. Meble zostały zaprojektowane w taki sposób, aby łatwo można było dopasować je do każdego rodzaju przestrzeni, nawet tej o nietypowych wymiarach. Prostota wcale nie musi oznaczać czegoś nudnego i pozbawionego gustu. Nasze zestawy meblowe dowodzą temu, że jest zupełnie inaczej!

Sortuj według: cena | nazwa | kategoria
2 159,00 zł
Dostępny w ciągu 4 tygodni
Ilość na stronie:
Produkty: 1 - 1, łączna ilość: 1
< >

Meble do sypialni. Meble do nowoczesnych wnętrz

To właśnie w naszych domowych salonach oraz sypialniach spędzamy najwięcej czasu. Trzeba więc zadbać o to, aby wybrane meble charakteryzowały się nie tylko unikalnym dizajnem, ale także funkcjonalnością. Na prezentowany w naszym sklepie internetowym zestaw mebli do sypialni składają się:

  • komoda
  • dwie szafki nocne
  • łóżko o długościach 160 lub 180 cm
  • duża, przestronna szafa

Oczywiście nie ma przeszkód, aby meble z zestawu zakupić osobno. Czasami zdarza się, że potrzebujemy jednego, wybranego mebla z zestawu, a inne są nam zupełnie niepotrzebne. W ten sposób części z zestawów przeznaczonych w założeniu do sypialni można swobodnie aranżować w salonach czy przedpokojach. Osobno nabyta komoda może stać się częścią wyposażenia salonu, tak jak i duża szafa o eleganckim dizajnie i przyjemnym dla oka kolorze.

Dla wygody i komfortu użytkowania

Rzadko zdarzają się tak dopracowane technicznie zestawy meblowe. Z tego rozwiązania korzystać mogą nie tylko osoby dorosłe, ale także nastolatki, dla których klasyczne meble młodzieżowe są już mało wystarczające ze względu na ograniczoną pojemność oraz zbyt małe wymiary. Łagodne i ciepłe kolory sprawiają, że nasze zestawy meblowe funkcjonować mogą z powodzeniem zarówno w kolorowych przestrzeniach, jak i tam, gdzie zdecydowano się na nieco bardziej ascetyczny wystrój wnętrz. Projektanci po raz kolejny postawili na prostotę zaklętą w funkcjonalności. I po raz kolejny pokazali, że mają absolutną rację!

Ostatnio oglądane
Znajdziesz nas na: